Участь молоді Криворізької ТГ  в обласній зустрічі

Участь молоді Криворізької ТГ в обласній зустрічі

• Переглядів: 64

27 січня поточного року відбулась онлайн-зустріч у форматі круглого столу на тему «Сьогодення та уроки Голокосту» під головуванням Юлії Костюніної – заступниці голови Донецької облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації.

Участь представників гуманітарного відділу Криворізької сільської ради у Всеукраїнському вебінарі

• Переглядів: 76

26 січня 2023 року в онлайн-режимі відбувся Всеукраїнський вебінар «Українська для кожного…» для представників органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, керівників і вчителів закладів загальної середньої освіти, викладачів вишів.

Міжнародний День пам`яті жертв Голокосту

• Переглядів: 77

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради  вшановує світлу пам’ять жертв Голокосту, які невинно загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни.

Участь педагогів Криворізької громади   в обласній презентаційній сесії

• Переглядів: 61

20 січня поточного року в онлайн-режимі відбулась обласна презентаційна сесія «Виховні наративи Дня Соборності України та Дня Героїв Крут» для заступників директорів з ВР, педагогів-організаторів, класних керівників.

Участь в обласному етапі фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!».

• Переглядів: 101

Здобувачі освіти ОЗО «Добропільський ліцей Криворізької сільської ради» долучилися взяли участь в обласному етапі фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!». Фотовиставка проводилася у форматі онлайн виставки та обміну фотографіями, привітаннями та словами підтримки  між учасниками через соціальні мережі. З Днем Соборності України і щиро бажаємо завжди любити свою країну, пишатися своєю історією та своїм народом. Слава Україні!

• Переглядів: 102

Сьогодні, 22 січня 2023 року, в Україні відзначають одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити, – День Соборності України.

Участь здобувачів освіти в інтелектуальних змаганнях До Дня Собрності України

• Переглядів: 81

УУкраїна –  рідний край, земля з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, працелюбними, мудрими й талановитими людьми. Соборність – це символ  боротьби за волю, символ порозуміння між людьми, символ надії і віри у майбутнє нашої великої родини, що зветься Україною. До Дня Соборності України здобувачам освіти 7-11 класам ОЗО "Добропільський ліцей Криворізької сільської ради" було запропоновано взяти участь у інтелектуальних змаганням :  ✓ Вікторина "Правда чи брехня", "Гроші", "Мова". ✓ Гра "Де Логіка" ( "Що спільного?", "Фразеологізми") ✓ Гра "Україна на мільйон!" Мета : поглибити знання учнів про історію, культурну спадщину України; виховувати почуття патріотизму; сприяти розвитку пізнавального інтересу.

Проведення онлайн вікторини національно-патріотичного спрямування: «Ми всі одна сім’я» до Дня Соборності України

• Переглядів: 93

День Соборності України! У цей день, 22 січня, увесь український  народ незалежної України відзначає день  згуртованості, день незламності  та єднання.  Це одне із знакових свят української держави .  Ми відзначаємо два важливих свята - проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель. Головна традиція в День Соборності - це живий ланцюг, який українці вибудовують, символізуючи об'єднання українських земель і державну єдність.  Працівники Шилівської філії у цей неспокійний для всієї країни час долучилися до акції єднання , милосердя  і допомоги «Відповідальність починається з мене». У школі для учнів 1- 4 класів були проведено онлайн вікторину національно-патріотичного спрямування: «Ми всі одна сім’я». Під час заходу  діти згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України. Нехай Україна буде гордим птахом у зграї світових країн, нехай щодня дарує українцям свободу думки, відчуття щастя, мир та світлу надію. Слава Україні!