Порядок денний

1.Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування " Асоціація об`єднаних територіальних громад ".

2. Про виконання бюджету Криворізької сільської ради.

3.Про внесення змін до рішення сесії Криворізької сільської ради від 24.12.2020 року № VIII/3-16 " Про Програму економічного і соціального розвитку Криворізької сільської ради на 2021 рік".

4.Про внесення змін до рішення сесії  сільської ради ві 24.12.2020 року № VIII/3-17 " Про сільський бюджет на 2021 рік".

5.Про затвердження розпоряджень сільського голови у межсесійний період.

6.Про діяльність Добропільського відділу Костянтинівської місцевої прокуратури.

7.Про стан військового обліку на території відповідальності за 2020 рік.

8.Про затвердження Статуту Криворізької загальноосвітньої школи 1-111 ступенів Криворізької сільської ради  в новій редакції.

9.Про затвердження Статуту Добропільської загальноосвітньої школи 1-111 ступенів Криворізької сільської ради в новій редакції.

10.Про затвердження Статуту Шилівської загальноосвітньої школи 1-111 ступенів Криворізької сільської ради в новій редакції.

11.Про передачу закладів середньої освіти в оперативне управління та на баланс гуманітарного відділу Криворізької сільської ради та затвердження актів приймання-передачі.

11.Продовження рішення.

12.Про передачу закладів дошкільної освіти в оперативне управління та на баланс гуманітарному відділу Криворізької сільської ради та затвердження актів приймання передачі.

12 Продовження рішення.

13.Про передачу закладів культури в оперативне управління та на баланс гуманітарному відділу Криворізької сільської ради та затвердження актів приймання-передачі.

13.Продовження рішення.

14.Про передачу бібліотечного фонду, матеріальних цінностей в олперативне управління та на баланс гуманітарному відділу Криворізької сільської ради та затвердження актів приймання-передачі.

14.Продовження рішення.

15.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину України Белікову Миколі Миколайовичу.

16.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці УКраїни Бєліковій Олені Петрівні.

17.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства громадянці України Зоц Ірині Павлівні.

18.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину України Зоцу Сергію Сергійовичу.

19.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці України Когут Юлії Юріївні.

20.Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці України Горобець Євгенії Геннадіївни.

21.Про внесення змін до рішення сесії від 25.09.2020 №VII/10-47" Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Лазарцеву Сергію Дмитровичу       ( об`єднання громадян " Дерезовське") для сінокосіння та випасання худоби".

22.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) Мирошніковій Тетяні Геннадіївні с.Новофедорівка,вул.Центральна,19а Криворізької сільської ради для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівельі споруд (присадибна ділянка) Добропільського району Донецької області.Кадастровий номер 14522084400:10:000:0094.

22.Продовження рішення.

23.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину України Найдуку Валентину Володимировичу для обслуговування будівлі контори.

24.Про надання згоди ГУ Держгеокадастру у Донецькій області на розроблення прєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину України Сівкову Василю Володимировичу.

25.Про надання дозволу на розроблення прєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва громадянину України Реві Івану Івановичу.

26.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння громадянину України Литвинову Сергію Володимиролвичу.

26.Продовження рішення.

27.Про надання дозволу на розробку прєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці України Лашиній Анастасії Володимирівні.

28.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Кушніру Петру Сидоровичу для ведення особистого селянського господарства в межах с.Надія, Криворізької сільської ради Добропільського району, Донецької області.Кадастровий номер 1422084400:12:000:0026.

28.Продовження рішення.

29.Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) АТ " ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" на території Криворізької сільської ради (Шилівський Старостинський округ) Добропільського району Донецької області.

30.Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) АТ " ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ " на території Криворізької сільської ради (Добропільський Старостинський округ) Добропільського району Донецької області.

31.Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  АТ " ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" на території Криворізької сільської ради Добропільського району Донецької області.

32.Про внесення змін до рішення сесії Криворізької сільської ради від 16.01.2021 № VIII/1-8 " Про утворення виконавчого комітету Криворізької сільської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу".

33.Про надання згоди ГО Держгеокадастру у Донецькій області на складання проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Ларічеву Владиславу Андрійовичу для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів Криворізької сільської ради Добропільського району, Донецької області.

33.Продовження рішення.

34.Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади.

34. продовження рішення.

35.Про надання згоди на прийняття майна з територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Добропільського району Донецької області.