1. Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 20.12.2019 року  №VII/51-1 «Про сільський бюджет на 2020 рік».

2. Про затвердження Регламенту Криворізької сільської ради.

3.Про утворення тимчасової лічильної комісії.

4. Про обрання секретаря Криворізької сільської ради.

5. Про затвердження заступника Криворізького сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

6. Про внесення змін до рішення сесії від 03.01.2020 № VII/1-13 «Про покладання обовʼязків старости»

7. Про затвердження положення про старосту села  Криворізької сільської ради.

8. Про внесення змін до рішення сесії від 03.01.2020 № VII/1-14 «Про утворення виконавчого комітету Криворізької сільської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

9.   Про умови оплати праці Криворізького сільського голови.

10. Про  тимчасове покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, вчинення дій щодо ведення погосподарського обліку на виконуючого обов’язки старости.

11. Про  тимчасове покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, вчинення дій щодо ведення погосподарського обліку на спеціаліста 1 категорії загально-організаційного  забезпечення і кадрової роботи Криворізької сільської ради.

12. Про виконання обов'язків секретаря виконавчого комітету Криворізької сільської ради секретарем  Криворізької сільської ради.

13. Про покладання обов'язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на секретаря сільської ради.

14. Про виготовлення  печаток виконавчого комітету Криворізької  сільської ради.

15. Про  внесення змін до рішення сесії  від 03.01.2020 р.№VII/1-8 «Про затвердження структури та  штатного розпису Криворізької  сільської ради на 2020 рік».

16. Про затвердження Положення про відділ фінансово-господарського забезпечення виконавчого комітету Криворізької сільської ради.

17. Про затвердження Положення про відділ земельних відносин виконавчого комітету Криворізької сільської ради.

18. Про затвердження  положення про відділ організаційно-правового забезпечення і кадрової роботи  виконавчого комітету Криворізької сільської ради.

19. Про затвердження розпоряджень сільського голови у міжсесійний період.

20. Про затвердження Положення про  відділу економічного розвитку виконавчого комітету Криворізької сільської ради.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) громадянину України Шевченку Івану Вікторовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: с.Завидо-Борзенка, вул.Весела,буд.20 Добропільський район ,Донецька область. Кадастровий номер 1422084400:08:000:0044.

22. Про затвердження проєкту  із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність громадянці України  Левицькій Галині Сергіївні для ведення особистого селянського господарства в межах  с.Зелене Криворізької сільської ради  Добропільського  району, Донецької області. Кадастровий номер 1422084400:03:000:0028.

23. Про затвердження проєкту  із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність громадянці України  Положевець Юлії Ігорівні для ведення особистого селянського господарства в межах  с.Зелене Криворізької сільської ради  Добропільського  району, Донецької області. Кадастровий номер 1422084400:03:000:0027.

24. Про затвердження проєкту  із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність громадянці України  Санжаревській Людмилі Олександрівні для ведення особистого селянського господарства в межах  с.Зелене Криворізької сільської ради  Добропільського  району, Донецької області. Кадастровий номер 1422084400:03:000:0026.

25. Про затвердження проєкту  із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність громадянину України  Санжаревському Сергію Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства в межах  с.Зелене Криворізької сільської ради  Добропільського  району, Донецької області. Кадастровий номер 1422084400:03:000:0025.

26. Про надання згоди на розроблення  проєкту  із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність орієнтовною площею 2,00 га, у тому числі 2,0 га ріллі, для ведення особистого селянського господарства, із земель сільськогосподарського призначення державної власності, що перебувають у запасі на території Криворізької сільської ради  Добропільського  району, Донецької області громадянці України Бєла Валентині Василівні.

27. Про надання згоди на розроблення  проєкту  із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність орієнтовною площею 2,00 га, у тому числі 2,0 га ріллі, для ведення особистого селянського господарства, із земель сільськогосподарського призначення державної власності, що перебувають у запасі на території Криворізької сільської ради  Добропільського  району, Донецької області громадянці України  Єрмоченко Людмилі Іванівні.

28. Про затверження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування  комунальному некомерційному підприємству «Районний  центр первинної медико-санітарної допомоги  Добропільської районної ради» для розміщення  Криворізької амбулаторії в с.Криворіжжя Добропільського району Донецької області.

29. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки громадянці України Верній Маргариті Юріївні  для городництва.

30. Про розгляд депутатського звернення депутата сільської ради Іванченко Оксани Володимирівни.

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Леонову Олександру Вікторовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Криворізької  сільської ради   Добропільського району Донецької області. Кадастровий номер 1422088800:06:000:0582.

32. Про надання згоди  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, громадянинці України Лаврушиній Антоніні Василівні.

33. Про внесення змін до рішення сесії від 03.01.2020 № VII/1-6 «Про постійні комісії Криворізької  сільської ради  VII скликання».