ПАМ’ЯТКА “Про обов’язкову подачу декларацій  членами військово-лікарських комісій”

ПАМ’ЯТКА “Про обов’язкову подачу декларацій членами військово-лікарських комісій”

  • Переглядів: 38

Відповідно до Закону України від 20.09.2023 № 3384-IX «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану», який набрав чинність 12.10.2023, були внесені зміни до Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон), зокрема щодо розширення кола суб’єктів декларування.

РОЗ’ЯСНЕННЯ  від 13.11.2023 № 4  НАЦІОНАЛЬНОГО АГЕНТСТВА  З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ  ЩОДО ФІНАНСОВОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ

РОЗ’ЯСНЕННЯ від 13.11.2023 № 4 НАЦІОНАЛЬНОГО АГЕНТСТВА З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ ЩОДО ФІНАНСОВОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ

  • Переглядів: 38

Відповідно до п. 15 ч. 1 ст. 11 Закону України «Про запобігання корупції» Національне агентство з питань запобігання корупції надає рекомендаційні роз’яснення, методичну та консультаційну допомогу, зокрема, щодо застосування положень Закону та прийнятих на його виконання нормативно-правових актів.

Подання декларацій за 2023 рік

Подання декларацій за 2023 рік

  • Переглядів: 109

Законом України «Про запобігання корупції» визначено, що суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.