Здобувачі освіти Криворізької ТГ доєдналися до Всеукраїнського уроку єдності

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє.

06 жовтня 2023 року на телеканалі «Суспільне. Культура», а також Youtube-каналі «Перший» відбувся телевізійний урок «Всеукраїнський урок єдності», присвячений темі протидії дезінформації та маніпуляціям.

Захід проведено в рамках Національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики України спільно з Національною суспільною телерадіокомпанією України. Ця ініціатива мала на меті підвищити рівень стійкості українців до пропаганди та вдосконалити навички критичного мислення.

До перегляду онлайн-уроку долучилися учні навчальних закладів Криворізької громади.

Протягом трансляції провідними фахівцями України були представлені актуальні проблеми та надані корисні поради з питань протидії дезінформації та маніпуляціям, наприкінці діти пройшли відповідну тематичну тест-гру.