Участь представників гуманітарного відділу Криворізької сільської ради в обласному онлайн-тренінгу

• Переглядів: 57

9 березня поточного року у дистанційному форматі відбувся тренінг «Самоорганізація ефективної роботи громади в напрямку збереження культурного спадку».

Інструктивно-методична нарада щодо організації діяльності керівників ЗДО в умовах воєнного та поствоєнного стану

• Переглядів: 80

З метою розвитку управлінської компетентності  заклади дошкільної освіти Криворізької сільської ради долучилися до обласної інструктивно- методичної наради для керівників ЗДО " Організація діяльності керівників ЗДО в умовах воєнного та поствоєнного стану".

Весняні роботи

• Переглядів: 65

Настав час, коли треба приводити до ладу території закладів, тому працівники Криворізькій ЗОШ І-ІІІ ст. розпочали наводити прядок і красу! Бажаємо всім гармонії в душі, тепла, мирного чистого неба! Дякуємо за плідну роботу!

Благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП»

• Переглядів: 89

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП», який вже більше десяти років опікується питаннями безпеки на дорогах, з метою якнайширшої популяризації дотримання правил дорожнього руху серед дітей та дорослих і збереження людських життів, розроблено соціальну рекламу (фото, відео) з питань безпечної поведінки дітей на транспорті та дорогах.  Контент орієнтований в основному на підростаюче покоління, стосується правил безпечного поводження на вулицях і дорогах, пересування транспортом тощо, а також відповідає вимогам соціальної реклами за висновком Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення. Вищезазначені матеріали доступні на сайті Фонду за посиланням:  https://dopomogadtp.com в розділі «Соціальна реклама».

Проведення “Єдиного урока безпеки” за участю представників ДСНС

• Переглядів: 68

24.03.2023 року  для  учнів 8-11 класів  Криворізької громади було проведено “Єдиний урок безпеки” за  участю  головного інспектора  відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Покровського районного управління Головного управління ДСНС України в Донецькій області майора служби цивільного захисту Андрія Сергійовича  Подольського. Здобувачі  освіти згадали   алгоритм  дій під час сигналу «Повітряна тривога»  та  ознайомились з вибухонебезпечними предметами,  які можуть зустрічатися в буденному житті, та небезпеками, які вони приховують. Діти  також згадали основні правила ​​ пожежної безпеки під час весняного періоду.

• Переглядів: 59

16 березня 2022 року… Ця дата назавжди вписана кривавими літерами в історію Донеччини, в історію України. Російський авіаудар по Донецькому академічному обласному драматичному театру (м.  Маріуполь) став шокуючою подією перших тижнів повномасштабного російського вторгнення в Україну. Тоді театр прихистив близько тисячі мирних мешканців міста Маріуполя під час облоги, а напис «ДЕТИ» на землі сигналізував про те, що заклад – не військова ціль. Попри те росіяни завдали авіаудару по будівлі. Приміщення та майно театру було повністю знищено. Число жертв достеменно на сьогодні не відомо. Актори театру, яким пощастило вижити та вирватися з «Маріупольського пекла», пам’ятають про цю страшну подію і намагаються розказати про неї всьому світові за допомогою акторської майстерності. Саме тому сьогодні, 16 березня 2023 року, до роковини знищення театру відбудеться вечір пам’яті тих подій на сцені Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру (м. Ужгород). Буде проведено показ вистави під назвою «Маріупольська Драма» - це сторітелінг, автобіографічна вистава, коли актори зображують події, учасниками яких були вони самі.

• Переглядів: 85

Щороку 14 березня в Україні відзначають молоде, але дуже важливе свято – День українського добровольця. На офіційному рівні його запровадили 17 січня 2017 року. І ця дата вибрана неспроста — саме у цей день у 2014-му в Нові Петрівці для бойової підготовки прибули перші добровольці Майдану. Хоч це свято і є досить молодим, явище, якому воно присвячене, з давніх-давен притаманне українському народові. Українці ніколи не були байдужими до свого сьогодення та майбутнього, до долі своїх сімей, друзів та земляків. Це яскрава національна риса українців — бути небайдужим до свого минулого та майбутнього. Особливо важливим цей день є зараз — у часи війни. Тож бажаюємо вам, наші добровольці, міцного здоров'я, сили духу і нових перемог для нашої неньки України! Низький вам уклін і щира подяка за відданість та небайдужість.

• Переглядів: 60

Вітаємо переможця обласного етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2022/ 2023 навчальному році, учня 8 класу Криворізької ЗОШІ-ІІІ ступенів - Єрмакова Дмитра, нагородженого дипломом І ступеня. Наставник, який підготував учня до перемоги - Шевчук Людмила Олександрівна, вчитель української мови та літератури Криворізької ЗОШІ-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради.