Відбувся обласний захід до Дня визволення Святогірська

Відбувся обласний захід до Дня визволення Святогірська

  • Переглядів: 28

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що 12 вересня 2023 року з нагоди відзначення Дня визволення м. Святогірськ управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання проведено інтерактивно-просвітницький захід «Поділ життя на до та після: яким був і став Святогірськ через окупацію».

Відбулась онлайн-зустріч з експертом з гендерних питань

Відбулась онлайн-зустріч з експертом з гендерних питань

  • Переглядів: 22

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що 08 вересня 2023 року в рамках програми «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», що реалізується ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки ООН Жінки, відбулась онлайн-зустріч з відомим експертом з гендерних питань Михайлом Корюкаловим.

08 вересня відбувся обласний форум «Pro sport»

08 вересня відбувся обласний форум «Pro sport»

  • Переглядів: 21

З метою визначення актуального стану та перспектив розвитку фізичної культури і спорту в регіоні, з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Україні 08 вересня поточного року під час прямої трансляції на сторінці Facebook відбулося засідання форуму «Pro sport».

Наприкінці літа у місті Дніпро відбувся обласний молодіжний форум До уваги

Наприкінці літа у місті Дніпро відбувся обласний молодіжний форум

  • Переглядів: 24

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що протягом 28-30 серпня 2023 року у м. Дніпро проходив обласний молодіжний форум «Молодіжна робота – мій стиль життя».

Делегація Донецької області взяла участь у молодіжних форумах «МRPLS: Мріяполіс» До уваги

Делегація Донецької області взяла участь у молодіжних форумах «МRPLS: Мріяполіс»

  • Переглядів: 34

Протягом 18-30 серпня поточного року у містах: Кам’янське Дніпропетровської області, Кременчуці Полтавської області та Ніжині Чернігівської області пройшли молодіжні форуми «Мріяполіс». Це п’ятий ювілейний форум для Донецької області.