З ДНЕМ БАТЬКА! До уваги

З ДНЕМ БАТЬКА!

• Переглядів: 23

Раніше офіційного свята татусів в Україні не існувало, хоча неформально батьків часом вітали в третю неділю червня, а інколи в третю неділю вересня. Так було до 2019 року, коли президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким було започатковано офіційне святкування Дня батька. Припадає воно щороку тепер на третю неділю червня.

Про участь в акції “Літо з “Вивчаю – не чекаю”

• Переглядів: 23

Відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Міжнародною неурядовою організацією Stichting War Child з 21 травня по 07 червня 2024 року було проведено акцію “Літо з “Вивчаю – не чекаю”.

Список кандидатів до складу молодіжної ради при Криворізькій сільській раді, яких допущено до участі в установчих зборах До уваги

• Переглядів: 9

1. ВЛАДИКО Олена - вихователь ДНЗ № 3 «Казка» Криворізької сільської ради. 2. ГОЛОВЦОВА Олена - соціальний педагог ОЗО «Добропільський ліцей» Криворізької сільської ради. 3. ЄРМОЧЕНКО Валентина - організатор культурно - дозвільної діяльності Криворізького сільського будинку культури. 4. ІВАНЕНКО Дар’я - заступник директора з навчально - виховної роботи Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради. 5. ПАРАЩЕНКО Вероніка - представник молодіжного центру «Нове покоління» Криворізької сільської ради. 6. ТЮТЮННИК Ганна - вихователь дошкільної групи Шилівської філії ОЗО «Добропільський ліцей» Криворізької сільської ради. 7. ШВЕЦЬ Ольга - фахівець І категорії загального відділу гуманітарного відділу Криворізької сільської ради.