Представники гуманітарного відділу Криворізької сільської ради  доєдналися до регіональної акції «Мова і культура – то душа і тіло»

Представники гуманітарного відділу Криворізької сільської ради доєдналися до регіональної акції «Мова і культура – то душа і тіло»

  • Переглядів: 7

Щороку 24 травня відзначається День слов’янської писемності і культури. Цього дня ми вшановуємо братів-подвижників Кирила та Мефодія, які дали слов’янському світу алфавіт, заклавши тим самим основи церковнослов’янської писемності і фундамент усіх слов’янських літератур. У кожній культурі мова є безцінним надбанням людства, дзеркалом, яке відображає душу народу, його історію, звичаї, уподобання.

Участь гумананітарного відділу в онлайн-семінарі

Участь гумананітарного відділу в онлайн-семінарі

  • Переглядів: 4

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що 25 травня на платформі Google Meet відбувся онлайн-семінар «Google сервіси як надійні помічники працівника культури під час дистанційної роботи».

Участь гуманітарного відділу в онлайн-зустрічі

Участь гуманітарного відділу в онлайн-зустрічі

  • Переглядів: 27

24 травня, у режимі онлайн відбулася робоча зустріч щодо реалізації державної субвенції на створення спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі у Донецькій області.

24 травня - День слов’янської писемності і культури До уваги

24 травня - День слов’янської писемності і культури

  • Переглядів: 10

Щороку в Україні та інших слов'янських країнах відзначають День слов'янської писемності і культури, встановлений на честь творців слов'янської писемності святих Кирила і Мефодія - покровителів Європи.