26 квітня - Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу До уваги

26 квітня - Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу

• Переглядів: 17

26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на північний захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю, проникали у воду.

Відбувся онлайн-тренінг з попередження гендерно зумовленого насильства

• Переглядів: 13

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що 23 квітня на платформі Zoom ГО «Дівчата» проведено тренінг з попередження гендерно зумовленого насильства (ГЗН) та надання першої психологічної допомоги постраждалим (ППД) від ГЗН.

18 квітня відбулася низка онлайн-заходів

• Переглядів: 21

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що 18 квітня 2024 року в режимі онлайн проведено такі заходи: консультативну нараду управління культури і туризму облдержадміністрації, робочу зустріч з питань координації гуманітарної відповіді на ГЗН у Донецькій області та черговий вебінар проєкту «Decide».