• Переглядів: 102

Сьогодні, 22 січня 2023 року, в Україні відзначають одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити, – День Соборності України.

Участь здобувачів освіти в інтелектуальних змаганнях До Дня Собрності України

• Переглядів: 81

УУкраїна –  рідний край, земля з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, працелюбними, мудрими й талановитими людьми. Соборність – це символ  боротьби за волю, символ порозуміння між людьми, символ надії і віри у майбутнє нашої великої родини, що зветься Україною. До Дня Соборності України здобувачам освіти 7-11 класам ОЗО "Добропільський ліцей Криворізької сільської ради" було запропоновано взяти участь у інтелектуальних змаганням :  ✓ Вікторина "Правда чи брехня", "Гроші", "Мова". ✓ Гра "Де Логіка" ( "Що спільного?", "Фразеологізми") ✓ Гра "Україна на мільйон!" Мета : поглибити знання учнів про історію, культурну спадщину України; виховувати почуття патріотизму; сприяти розвитку пізнавального інтересу.

Проведення онлайн вікторини національно-патріотичного спрямування: «Ми всі одна сім’я» до Дня Соборності України

• Переглядів: 93

День Соборності України! У цей день, 22 січня, увесь український  народ незалежної України відзначає день  згуртованості, день незламності  та єднання.  Це одне із знакових свят української держави .  Ми відзначаємо два важливих свята - проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель. Головна традиція в День Соборності - це живий ланцюг, який українці вибудовують, символізуючи об'єднання українських земель і державну єдність.  Працівники Шилівської філії у цей неспокійний для всієї країни час долучилися до акції єднання , милосердя  і допомоги «Відповідальність починається з мене». У школі для учнів 1- 4 класів були проведено онлайн вікторину національно-патріотичного спрямування: «Ми всі одна сім’я». Під час заходу  діти згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України. Нехай Україна буде гордим птахом у зграї світових країн, нехай щодня дарує українцям свободу думки, відчуття щастя, мир та світлу надію. Слава Україні!

• Переглядів: 76

20 січня педагогічним працівникам  закладів освіти Криворізької сільської ради були передані ноутбуки за сприяння Фундації Олени Зеленській у межах ініціативи Global Business Coalition for Education та проєкту "Цифровий актив для України" компанії "НР" та Microsoft" у співпраці та за підтримки Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації.

Участь представників гуманітарного відділу Криворізької сільської ради в обласній нараді

• Переглядів: 76

19 січня поточного року в режимі онлайн відбулася нарада Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації з керівниками структурних підрозділів з питань освіти рад територіальних громад, в яких не створено центри професійного розвитку педагогічних працівників.

Проведення  в онлайн форматі презентаційної сесія для заступників директорів з ВР, педагогів-організаторів, класних керівників області «Виховні наративи Дня Соборності України та Дня Героїв Крут»

Проведення в онлайн форматі презентаційної сесія для заступників директорів з ВР, педагогів-організаторів, класних керівників області «Виховні наративи Дня Соборності України та Дня Героїв Крут»

• Переглядів: 91

20 січня 2023 року в онлайн форматі відбулася презентаційна сесія для заступників директорів з ВР, педагогів-організаторів, класних керівників області «Виховні наративи Дня Соборності України та Дня Героїв Крут» Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. У заході взяли участь і педагогічні працівники ОЗО «Добропільський ліцей Криворізької сільської ради». Учасники поділитися досвідом, власними напрацюваннями із зазначених тем.

Проведення виховної години  «В єдності – сила!» до Дня Соборності України

• Переглядів: 138

20.01.23 р – виховна година  «В єдності – сила!» 8 клас З   нагоди відзначення Дня Соборності України та з   метою виховання глибокої поваги  до Батьківщини,  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму, для здобувачів освіти 8 класу (кл.кер. Рухова Г.В.) проведено виховну годину «В єдності – сила!». Під час  проведення заходу діти засвоїли, що Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність, пригадали українські державні символи та  національні пам’ятки України, висказали впевненість у  бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян, незалежно від національності.

Проведення інформаційної години «Моя Україна – соборна держава» до Дня Соборності України

• Переглядів: 106

Відзначання Дня Соборності – одна з небагатьох традицій яка прижилася в Українській державі. Соборність  – це єдність, це незалежність, це воля та самостійність. Свято Соборності – це свято державності. Для учнів 7 класу ОЗО "Добропільський ліцей Криворізької сільської ради" була проведена інформаційна година «Моя Україна – соборна держава». Мета: поглибити знання вихованців про Україну та її соборність; прищеплювати любов до рідного краю; розширити зміст поняття громадянин України; виховувати патріотичні почуття приналежності до українського народу.