1. Про виконання бюджету Криворізької сільської ради за 2019 рік.

2. Про виконання бюджету  Шилівської сільської ради за 2019 рік.

3. Про виконання бюджету  Добропільської сільської ради за 2019 рік.

4. Про призначення  відповідальної особи  за зберігання  бланків свідоцтв.

5. Про стан харчування в дошкільних закладах освіти Криворізької сільської ради.

6. Про роботу закладів культури,розташованих на території сільської ради та план роботи на лютий, березень 2020 року

7. Про затвердження переліку  об'єктів, на яких будуть працювати засуджені до громадських робіт, види робіт, які будуть виконувати засуджені на 2020 рік.

8. Про затвердження переліку  об'єктів  на яких будуть працювати порушники, на яких судом накладено адміністративне стягнення  у вигляді громадських робіт; види робіт,які будуть виконувати порушники,на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на 2020 рік.

9.  Про затвердження переліку  об'єктів  на яких будуть працювати порушники, на яких судом накладено адміністративне стягнення  у вигляді суспільно корисних робіт; види робіт,які будуть виконувати порушники,на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-кориснтх робіт на 2020 рік.

10. Затвердження посадової інструкції художньому керівнику Завидо -Кудашевського сільського клубу Гайдобі І.М.

11. Про звільнення від оплати за харчування дитини у дошкільному закладі протягом 2020 року (Самсонов М.).

12. Про звільнення від оплати за  харчування дитини у дошкільному закладі протягом 2020 року (Тимко С.).

13. Про звільнення від от плати за харчування дитини у дошкільному закладі протягом 2020 року (Фоменко П.).

14. Про  звільнення від оплати за харчування дитини у дошкільному закладі протягом 2020 року (Фоменко В.).

15. Про звільнення від оплати за харчування дитини у дошкільному закладі протягом 2020 року (Гордин М.,      Гордин А.).

16. Про зняття з квартирного обліку особи з числа дітей-сиріт Карманець Юлії Сергіївни.

17. Про взяття дитини-сироти Толмачову Таісії Ігорівни на квартирний облік.

18. Про взяття дитини- сироти  Полухіна Дмитра Володимировича на квартирний облік.

19. Про присвоєння нової поштової адреси.

20. Про проведення чищення та хлорування колодязів загального користування та водогінних мереж на території населених пунктів громад у 2020 році.

21. Про надання адресної соціально -матеріальної допомоги воїну-афганцю Татаренку Володимиру Миколайовичу.

22. Про надання адресної соціально -матеріальної допомоги воїну-афганцю Гайдобі Анатолію Володимировичу.

23. Про надання фінансово-матеріальної допомоги учаснику АТО Долженкову Віктору Сергійовичу.

24. Різне. 1.Розгляд заяви художнього керівника Гайдоби Ірини Миколаївни "Про неналежне ставлення до неї завідуючої сільським клубом с.Завидо-Кудашеве Астрової Наталі Вікторівни".

2.Розгляд доповідних записок  завідуючої  Завидо-Кудашевським сільським клубом Астрової Н.В. від 08.02.2020, від 07.02.2020, від 09.01.2020. на художнього керівника  за неналежне виконання функціональних обов’язків, за порушення  внутрішнього розпорядку робочого дня.