До уваги!

• Переглядів: 306

В рамках реформи системи шкільного харчування, яка стартувала у 2020 році за ініціативою Першої леді України Олени Зеленської, в Криворізькій громаді триває переоснащення харчоблоків закладів освіти сучасним обладнанням.

6 грудня - вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі, коли 14 жінок-студенток були вбиті злочинцем лише через те, що «вони були феміністками»

• Переглядів: 1217

Масове вбивство у Політехнічній школі Монреаля - стрілянина у Політехнічній школі Монреаля 6 грудня1989 року, під час якої злочинець Марк Лепін розстріляв 14 студенок та поранив 13 інших.

5 грудня - Всесвітній день волонтера

• Переглядів: 249

Міжнародний день волонтера відзначається щорічно 5 грудня з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця.

3 грудня - Міжнародний день людей  з обмеженими можливостями

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

• Переглядів: 276

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством

• Переглядів: 242

Сьогодні, 02 грудня, - Міжнародний день боротьби за скасування рабства, започаткований ООН. Дата обрана не випадково, оскільки саме 02 грудня 1949 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами.

100-річчя Другого Зимового походу Армії Української Народної Республіки

• Переглядів: 252

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що у листопаді–грудні цього року виповнюється 100 років Другого Зимового походу Армії Української Народної Республіки – останньої спроби збройним шляхом повернути втрачену державність. Водночас Україна вшановуватиме вояків Армії УНР, розстріляних біля містечка Базар.