Молодь за безпеку дорожнього руху

• Переглядів: 23

«Зупинись»  – відеоробота Бондар Варвари (КЗ «Новодністровський будинок дитячої творчості», м. Новодністровськ, Чернівецька область) здобула ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт «Молодь за безпеку дорожнього руху», 2018 р.

Потерпілі на виробництві Донецької області мають бути на зв’язку з ФССУ

• Переглядів: 17

Попри ведення активних бойових дій на Донеччині потерпілі на виробництві та їх сім’ї у повному обсязі отримують щомісячні страхові виплати від управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області.

КОЖНОГО ПАЛІЯ БУДЕ ПОКАРАНО!

• Переглядів: 85

Протягом 21-28 березня  рятувальники 19 ДПРЗ ліквідували 34 пожежі сухостою. Займання сухої трави виникали в м. Добропілля, м. Білицьке, с. Шахове, с. Золотий Колодязь, с. Лиман, смт. Водянське.

Співробітники Покровського районного управління Головного управління ДСНС України у Донецькій області вимагають дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки і в першу чергу, не палити траву на території своїх присадибних і дачних ділянках До уваги

• Переглядів: 86

З приходом весни активність паління сухої трави зростає і відповідно зростає кількість пожеж, що виникають через порушення елементарних правил пожежної безпеки. На жаль, ні застереження рятувальників, ні небезпека втратити нажите майно не зупиняють населення. Люди активно палять сміття на городах та відкритих територіях, що в кінцевому підсумку призводить до виникнення пожеж з непоправними наслідками.

До уваги

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ

• Переглядів: 108

Звертаємось до кожного з проханням, у разі прибуття (поселення) вимушено-переміщених осіб з зони воєнних дій на території будь-якого села громади,  звертатися до сільської ради для реєстрації таких осіб.