SKYPE-ЗВ’ЯЗОК З ПЕНСІЙНОЮ СЛУЖБОЮ  ЦЕ – РЕАЛЬНО

SKYPE-ЗВ’ЯЗОК З ПЕНСІЙНОЮ СЛУЖБОЮ ЦЕ – РЕАЛЬНО

• Переглядів: 320

Головне управління Пенсійного фонду в Донецькій області пропонує користуватись Skype-зв’язком  для отримання пенсійних послуг. Сервіс працює згідно графіку прийому громадян. Кожен бажаючий з будь-якого пристрою, підключеного до інтернет-мережі , має можливість через програму Skype звернутись до фахівців територіального управління Фонду області та отримати консультацію з особистих пенсійних питань.Послуга діє на безоплатній основі. Піклуючись про вашу безпеку, рекомендуємо використовувати онлайн-можливості для комунікації та вирішення нагальних питань: https://portal.pfu.gov.ua/

В яких випадках вам можуть не прийти 2 смс-повідомлення про підтвердження відкриття Е-лікарняного?

• Переглядів: 241

Від  Пенсійного фонду України не прийде смс-повідомлення якщо: ви не зареєструвалися в особистому кабінеті на порталі Пенсійного фонду та не обрали цей спосіб комунікації; в особистому кабінеті неактуальний номер телефону; ви офіційно не працевлаштовані та в реєстрі відсутні дані про сплату ЄСВ; ви не є застрахованою особою і ваші дані відсутні в Реєстрі застрахованих осіб; ваш роботодавець не подав ваші дані для внесення в РЗО.