Сумісна нарада гуманітарного відділу та служби у справах дітей

• Переглядів: 267

11 січня відбулась сумісна нарада гуманітарного відділу Криворізької сільської ради, служби у справах дітей Криворізької сільської ради, директорів та заступників директорів з виховної роботи освітніх закладів Криворізької сільської ради.

Літо - пора оздоровлення та відпочинку дітей

• Переглядів: 244

Літо – це чудова пора. Знайомство з новими друзями, участь у цікавих заходах, гарний відпочинок, зміцнення здоров’я. Тому саме в цей час всі батьки прагнуть оздоровити свою дитину перед новим навчальним роком.

12 червня - Всесвітній день боротьби  за ліквідацію експлуатації дитячої праці

12 червня - Всесвітній день боротьби за ліквідацію експлуатації дитячої праці

• Переглядів: 174

До Всесвітнього дня боротьби за ліквідацію експлуатації дитячої праці, який відзначають 12 червня, в рамках роз’яснювальної роботи та проведення превентивних заходів для підвищення рівня обізнаності дітей щодо додержання законодавства про працю відносно неповнолітніх та недопущення використання найгірших форм дитячої праці, за ініціативи служби у справах дітей, на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Добропілля відбувся виїзний інтерактивний захід фахівців Добропільського міського центру зайнятості під назвою «Успішна молодь – успішна громада».