![Проведення профілактичного рейду](https://rada.info/upload/users_files/04343168/f25285cbc289d6a7c1bf81a9cea32151.jpg)
Проведення профілактичного рейду
Проведення профілактичних рейдів – це одна з форм роботи, метою якої є запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей, профілактика дитячої безпритульності та бездоглядності, виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм захисту та підтримки.
![Онлайн-нарада з питань виконання органами місцевого самоврядування, районними військовими адміністраціями, місцевими військовими адміністраціями «Про проведення обов’язкової евакуації населення Донецької області»](https://rada.info/upload/users_files/04343168/f9c48353a2e1165472fd4cae6f2ba3b2.jpg)
Онлайн-нарада з питань виконання органами місцевого самоврядування, районними військовими адміністраціями, місцевими військовими адміністраціями «Про проведення обов’язкової евакуації населення Донецької області»
18 жовтня 2022 року о 10 годині керівник Служби у справах дітей Криворізької сільської ради взяла участь в онлайн-нараді з питань виконання органами місцевого самоврядування, районними військовими адміністраціями, місцевими військовими адміністраціями вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 02 серпня 2022 року № 679-р «Про проведення обов’язкової евакуації населення Донецької області» та постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2022 року № 940 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо удосконалення механізму проведення евакуації» та інших питань, пов’язаних із захистом прав дітей підчас воєнного стану.
![Сумісна нарада гуманітарного відділу та служби у справах дітей](https://rada.info/upload/users_files/04343168/6896dc2e02afa48ace89765a7e29dd7f.png)
Сумісна нарада гуманітарного відділу та служби у справах дітей
11 січня відбулась сумісна нарада гуманітарного відділу Криворізької сільської ради, служби у справах дітей Криворізької сільської ради, директорів та заступників директорів з виховної роботи освітніх закладів Криворізької сільської ради.
![Всеукраїнський форум «Батьки за раннє втручання»](https://rada.info/upload/users_files/04343168/b96a3d09a48c53962e6fd4f2dc2a4168.jpg)
Всеукраїнський форум «Батьки за раннє втручання»
Виявлення проблем розвитку дитини батьками або фахівцями
![Літо - пора оздоровлення та відпочинку дітей](https://rada.info/upload/users_files/04343168/98c3f7d80a20b0aa5600a72e6d1d93c4.png)
Літо - пора оздоровлення та відпочинку дітей
Літо – це чудова пора. Знайомство з новими друзями, участь у цікавих заходах, гарний відпочинок, зміцнення здоров’я. Тому саме в цей час всі батьки прагнуть оздоровити свою дитину перед новим навчальним роком.
![12 червня - Всесвітній день боротьби за ліквідацію експлуатації дитячої праці](https://rada.info/upload/users_files/04343168/9efab59c18616a8a4851e3b27473e965.jpg)
12 червня - Всесвітній день боротьби за ліквідацію експлуатації дитячої праці
До Всесвітнього дня боротьби за ліквідацію експлуатації дитячої праці, який відзначають 12 червня, в рамках роз’яснювальної роботи та проведення превентивних заходів для підвищення рівня обізнаності дітей щодо додержання законодавства про працю відносно неповнолітніх та недопущення використання найгірших форм дитячої праці, за ініціативи служби у справах дітей, на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Добропілля відбувся виїзний інтерактивний захід фахівців Добропільського міського центру зайнятості під назвою «Успішна молодь – успішна громада».