UNFPA запустив платформу психологічної підтримки для підлітків

• Переглядів: 55

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що Представництво Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні (далі – UNFPA Україна) за підтримки уряду Великої Британії спільно із МГО «Молодвіж» перезапустили підлітковий проєкт «Не дрібниці у стосунках», розширивши його тематики та платформи.  Реалізували ідею креативна агенція ISD Group.

Щодо проведення Всеукраїнської акції «Єдина Україна»

• Переглядів: 73

Одним із пріоритетних завдань Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 червня 2021 року № 673 є формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність). Міністерство молоді та спорту України реалізовує Всеукраїнську акцію «Єдина Україна», спрямовану на формування української громадянської ідентичності серед населення. Онлайн-проєкт покликаний поглибити знання з історії України, розповісти маловідомі факти та сформувати новий погляд на вивчення історії. Про участі у заході можно дізнатися за посиланням: https://t.me/only4ukraine.

Участь учнів Криворізької ТГ у радіодиктанті про мінну безпеку від Пса Патрона

• Переглядів: 65

04 квітня 2023 року здобувачі загальної середньої освіти Криворізької сільської ради  взяли участь у радіодиктанті про мінну безпеку від Пса Патрона. Під час радіодиктанту “Спільно до безпеки”, який звучав він на хвилях “Українського радіо” голосом Пса Патрона, справжнього експерта з мінної безпеки, учні дізналися, як поводитися із вибухонебезпечними предметами.  Диктант організований Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Міністерством освіти та науки, Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Центром з протимінної діяльності.

Участь педагогів Криворізької громади в онлайн-конференції "Презентація освітньої платформи AR_Book"

• Переглядів: 76

31 березня 2023 року педагоги ОЗО «Добропільський ліцей Криворізької сільської ради» та Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь в онлайн-конференції, під час якої компанією Flex Reality було презентовано освітню платформу AR_Book, яка допоможе освітянам у проведенні дистанційних уроків, експериментів і лабораторних робіт, незважаючи на відключення світла та інтернету. AR_Book – це система, що збільшує залученість дітей до навчання під час уроків. Система дає можливість збільшити зацікавленість до навчання та підвищити залученість учнів під час уроку завдяки технології доповненої реальності/3D та високого ступеня інтерактивності під час заняття. AR_Teacher – це платформа для вчителів, де в одному місці зібрані конструктор, проведення та аналітика уроку. Для вчителів та шкіл AR_Teacher представлений платформою з інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом у вебверсії.  Платформа AR_Book вирішує такі проблеми: 1.  Учень отримує доступ до системи, у якій він може проводити 3D-експерименти, а також лабораторні роботи зі свого телефона (фізика,  хімія, біологія, астрономія, математика, географія). Кожен експеримент інтерактивний, що дозволяє збільшити зацікавленість учня у навчанні.  Проводити експеримент власноруч значно цікавіше, аніж дивитись, як хтось його проводить на відео. 2.  Можливість навчатись регулярно, не зважаючи на відключення світла чи інтернета. Коли вчитель створив урок і надав до нього доступ учням,  не важливо, чи зникне зв'язок під час уроку, доступ все одно буде зберігатись. Учень зможе пройти урок навіть без вчителя, отримуючи всю інформацію, яку для нього розмістив вчитель у цьому уроці, а також закріпити знання тестом. Це дозволяє вашим дітям своєчасно і якісно отримувати освіту в умовах сьогодення.

Проходження онлайн-курсу «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами»

• Переглядів: 67

З метою підвищення рівня обізнаності цивільного населення щодо ризиків, пов’язаних із поводженням із вибухонебезпечними предметами, та зведення до мінімуму людських жертв працівники закладів загальної, дошкільної освіти та закладів культури Криворізької сільської ради» пройшли онлайн-курс на тему: «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами», який створено Державною службою України з надзвичайних ситуацій спільно з Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» в рамках реалізації програми «Дивись під ноги! Дивись, куди ідеш».

Участь представників гуманітарного відділу Криворізької сільської ради в обласному онлайн-тренінгу

• Переглядів: 55

9 березня поточного року у дистанційному форматі відбувся тренінг «Самоорганізація ефективної роботи громади в напрямку збереження культурного спадку».

Інструктивно-методична нарада щодо організації діяльності керівників ЗДО в умовах воєнного та поствоєнного стану

• Переглядів: 78

З метою розвитку управлінської компетентності  заклади дошкільної освіти Криворізької сільської ради долучилися до обласної інструктивно- методичної наради для керівників ЗДО " Організація діяльності керівників ЗДО в умовах воєнного та поствоєнного стану".