Минув другий День освіти Донеччини під гаслом «Єднаймось для перемоги!»

16 листопада 2023 року на базі Національної академії педагогічних наук України у Києві відбувся другий День освіти Донеччини під гаслом «Єднаймось для перемоги!». Його мета – обговорити перспективи розвитку та стратегії підвищення якості освіти в умовах воєнного стану, цифрової трансформації в освіті; обмін досвідом міжрегіональної співпраці; консолідація педагогічних працівників регіонів України.

Розпочався День з демонстраційного заходу «Якість освіти сьогодні: палітра можливостей», де представники різних територіальних громад та закладів освіти ділилися досвідом організації освітнього процесу в умовах воєнного стану за такими векторами:

• система освіти в громаді в умовах воєнного стану;

• інновації дистанційної освіти;

• система інклюзивної освіти в умовах війни;

• моделі співпраці органів управління освіти з іншими установами в умовах воєнного стану;

• освітні локації як центри роботи з дітьми та дорослими;

Досвід учасників був представлений у вигляді інфографіки та банерів, які відображали управлінські рішення на рівні громади або закладу освіти.

Нагадуємо, що у вищевказаних заходах активну участь взяли представники Криворізької сільської ТГ.