Участь в онлайн-тренінгу  «Профілактика емоційного вигорання працівника культури».

Участь в онлайн-тренінгу «Профілактика емоційного вигорання працівника культури».

• Переглядів: 58

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що нещодавно, на платформі Google Meet відбувся тренінг «Профілактика емоційного вигорання працівника культури».

• Переглядів: 51

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що 4 травня поточного року, відбулась відеоконференція з керівниками органів  управління фізичною культурою та спортом територіальних громад.

Зустріч з молоддю і молодіжними працівниками з числа представників інститутів громадянського суспільства та волонтерських організацій До уваги

• Переглядів: 62

4 травня у Покровську за участю заступниці голови Донецької обласної державної адміністрації Юлії КОСТЮНІНОЇ, керівників Покровської районної та міської військових адміністрацій відбулась зустріч з молоддю і молодіжними працівниками з числа представників інститутів громадянського суспільства та волонтерських організацій.

• Переглядів: 82

Криворізька громада,  в якості благодійної допомоги для закладів освіти, отримала сучасні гаджети: сім планшетів Lenovo M10 Plus (зокрема навушники і чохли) та  сім хромбуків Samsung Galaxy Chromebook Go і сумки до них. Акція відбулася у рамках гуманітарної допомоги Представництва Дитячого Фонду ООН (UNICEF) в Україні. Сьогодні їх було вручено учням, які особливо потребують оновлення гаджетів для подальшого успішного навчання. Це стало можливим за підтримки Донецької обласної адміністрації і департаменту освіти.   Планшети отримали  учні початкової ланки, а хромбуки –  середньої та старшої ланок. Гаджети призначені передусім дітям-переселенцям, дітям-сиротам, дітям з багатодітних та малозабезпечених родин. У цей складний час надзвичайно важливо зробити освітній процес наших дітей комфортним та допомогти отримати їм якісні знання.

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує

• Переглядів: 55

28 квітня, з метою виконання Стратегії розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія», у форматі онлайн було проведено нараду управління культури і туризму облдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів.

Проведення профілактичного онлайн-заняття - Єдиний урок безпеки для здобувачів закладів освіти Криворізької громади

• Переглядів: 57

28 квітня 2023 року працівниками відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Покровського районного управління Головного управління ДСНС у Донецькій області було проведено профілактичне онлайн-заняття - Єдиний урок безпеки для здобувачів закладів освіти Криворізької громади. Під час зустрічі фахівці нагадали учасникам освітнього процесу алгоритм дій під час сигналу «Повітряна тривога», алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, а також розповіли про пожежну безпеку у природних екосистемах та заборону спалювання сухої рослинності. Дотримуйтесь правил безпеки та бережіть себе!

До Дня пам`яті Чорнобильської трагедії

• Переглядів: 67

26 квітня 1986 року о 1-23-44 за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – з різницею у дві секунди відбулося два вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС, в результаті яких сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі у 1945 році.

УВАГА !!! УВАГА !!! УВАГА!!! Проведення «круглого столу» «Згуртування молоді навколо національної ідеї»

• Переглядів: 42

У межах реалізації проєкту «З Україною в серці» Донецьким обласним дитячо-молодіжний центром 28 квітня о 15.00 заплановане проведення онлайн-семінару «Згуртування молоді навколо національної ідеї» у форматі «круглий стіл». Мета семінару - гуртування молоді та молодіжних громадських організацій навколо національної ідеї, сприяння діалогу та співпраці між представниками інститутів громадянського суспільства, спільний пошук та напрацювання сучасних інноваційних методів та форм роботи з молоддю, спрямованих на утвердження української національної ідентичності. До участі у захожі запрошуються молодь та молодіжні працівників. Засіданя «круглого столу» відбудеться на базі платформи «Zoom», за посиланням: https://us06web.zoom.us/j/87817669993?pwd=T1c2QTlNUE1vdTl6dGgyVS9STVVjUT09