Відбулася зустріч «Роль жінок у відновленні та розбудові України»

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє.

08 листопада 2023 року на платформі Zoom проведено онлайн-зустріч «Роль жінок у відновленні та розбудові України».

Спікеркою заходу виступила Олександра Сорокопуд, кандидатка політичних наук, громадська діячка, виконавча директорка організації
YMCA Lviv.

До участі у зустрічі доєдналася фахівець гуманітарного відділу Криворізької сільської ради Ольга Швець.

Під час онлайн-заходу учасники обговорили наступне:

️Простір, опора та захист як ключові елементи відновлення
та відбудови України: які жіночі інтереси тут присутні? Як робити так,
щоб вони були враховані?

️Як виявляти та посилювати цінності, що проявляються в участі жінок у відновленні та відбудові України?

️Що посилює та послаблює різні жіночі ролі в ході відновлення
та відбудови України?

Жінки не просто розвиваються і ростуть самі, вони також підтримують і «менторять» одна одну. Це дуже важливо не лише для розвитку соціального підприємництва та бізнесу, а й нації в цілому. Чим більше буде таких спільнот, тим успішнішим стане кожне окреме місто і країна. Кожна з нас впевнена, що все буде добре, бо за справу взялися жінки!