Відбулася низка заходів за участю освітян регіону

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє.

17 листопада поточного року у дистанційному форматі відбулися заходи: прямий етер «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі» та V Науково-практичний семінар із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади».

До участі в зазначених онлайн-заходах доєдналися представники гуманітарного відділу Криворізької сільської ради, керівники та педагогічні працівники закладів освіти громади.

Під час етеру начальниця управління освіти і науки Волинської ОДА Наталія Матвіюк розкрила такі теми:

1. Хто такі спеціаліст/ки з безпеки освітнього середовища у громаді, яка їхня роль та який досвід можна отримати на цій позиції;

2. Як організувати міжвідомчу взаємодію в громаді, щоб створити безпечне освітнє середовище.

Учасники семінару обговорили наступні питання: сучасний стан та перспективи електронного документообігу, Дія. Підпис, цифрові засоби збереження документів під час війни у закладах освіти, доступу до цифрового фонду Національного архівного фонду, нормативно-правове забезпечення організації електронного діловодства та архівного зберігання електронних документів.

Участь у подібних заходах є запорукою створення ефективної школи. Працюємо над цим!