День перший: делегація Криворізької ТГ бере участь у заходах в рамках Днів освіти Донеччини

15-16 листопада в м. Києві на базі Національної академії педагогічних наук України відбуватимуться Дні освіти Донеччини під гаслом «Єднаймося для перемоги!».

Метою Днів освіти Донеччини є об’єднання представників регіонів-партнерів – Донецької, Львівської, Хмельницької областей – загальним прагненням пошуку шляхів посилення національно-патріотичного вектору освітньої політики, підвищення якості освіти, запобігання негативним наслідкам, спричиненим військовими діями, обговорення кращих практик цифровізації, проєктної діяльності, дистанційного навчання, розумної кадрової політики задля відновлення та підвищення якості освіти.

У межах Днів освіти Донеччини будуть опрацьовані питання щодо організації освітнього процесу на деокупованих та тимчасово окупованих територіях, оптимізації мережі закладів освіти, створення освітніх консультаційних пунктів і хабів, реалізації міжрегіональних проєктів у Донецькій, Львівській та Хмельницькій областях.

Першого дня розпочато роботу ІХ обласної науково-практичної конференції «Досягнення та виклики національно-патріотичного виховання в регіоні», де області-партнери обмінялися досвідом із зазначеного питання, визначили шляхи спільної взаємодії та обговорили вектори розвитку громадянської освіти. У межах конференції відбувалася презентація робіт переможців і призерів обласного конкурсу відеороликів-візитівок (презентацій) з національного виховання «Національне виховання – майбутнє держави» серед навчальних закладів Донецької області.

Протягом двох днів триватиме робота діалогової панелі «Міжрегіональний досвід підвищення якості освіти: управлінський аспект»; дискусійного майданчика «Якість освіти в громаді: виклики та подолання»; відбудуться тренінги з подолання освітніх втрат, психологічного супроводу особистості в період посттравматичного відновлення, протимінної безпеки; проведуть виставку «Якість освіти сьогодні: палітра можливостей», на якій буде представлено досвід територіальних громад і закладів освіти щодо інновацій у дистанційній освіті, особливостей організації освітнього процесу на рівні громад в умовах дії воєнного стану, моделей співпраці освітніх установ тощо.

Учасниками зазначених заходів від Криворізької ТГ стали начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради Лариса Грибаускас, керівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти громади.