Участь представників Криворізької сільської громади в годині обговорення нормативних документів

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради доводить до відома, що 21.11.2023 на платформі Google Meet відбулася щотижнева година обговорення нормативних документів у сфері освіти.

Спікеркою зустрічі стала Міра Меломедова, начальниця відділу нормативності та якості дошкільної, загальної середньої освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації, яка на початку заходу повідомила присутнім важливу інформацію з різних питань функціонування навчальних закладів області.

Цього вівторка онлайн-нарада передбачала обговорення розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.10.2023 № 990-р «Про схвалення Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2023-2024 роках».

Участь у заході взяли начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради – Лариса Грибаускас, фахівці загального відділу та централізованої бухгалтерії.