Проведення освітнього наметового табору – ФРІ-табір «Art Camp».

• Переглядів: 52

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє про проведення Дніпровським міським відокремленим підрозділом ВМГО «Фундація регіональних ініціатив» з 02 по 07 липня 2023 року в Львівській області освітнього наметового табору – ФРІ-табір «Art Camp».

Код української нації: що означають символи на вишиванці і що треба знати про свято До уваги

• Переглядів: 134

День вишиванки в Україні відзначається щороку з 2006 року. Постійної дати цього свята немає – воно випадає на третій четвер травня. 2023 року День вишиванки відзначатиметься 18 травня. І варто зазначити, що це свято – національне, а не державне.

18 травня – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу До уваги

18 травня – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

• Переглядів: 63

18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам’ять жертв цього злочину, а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу.

Участь гуманітарного відділу в онлайн-зустрічі радників з гендерних питань

• Переглядів: 51

15 травня, за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації, у форматі онлайн, на платформі ZOOM, відбулася координаційна зустріч радників з гендерних питань.