Зустріч молоді  Донецької області з відомими людьми Донеччини в рамках відзначення Дня Захисників та Захисниць України

• Переглядів: 88

15 жовтня 2022 року відбулася чергова зустріч молоді  Донецької області з відомими людьми Донеччини в рамках відзначення Дня Захисників та Захисниць України, ініційована Управлінням сім’ї, молоді та масових заходів НПВ Донецької облдержадміністрації. До заходу доєдналися фахівці гуманітарного  відділу  та молодь Криворізької громади.

Щирі вітання Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради з Днем захисника України, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

• Переглядів: 79

Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Щирі вітання з Днем захисника України, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці! Нехай Матір Божа захищає від усякого лиха кожного захисника і захисницю, оберігає на життєвих дорогах, надає сил на нові звершення та перемоги! Міцного здоров'я, відваги, мужності, незламності духу, мирного неба і пам'ятайте - ми чекаємо вас вдома  Україна понад усе !

Привітання ДНЗ "Казка" №3 Криворізької сільскої ради зі святами: Днем Захисника України, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці

• Переглядів: 85

Сьогодні в Україні відзначається одразу 3 великих свята: День Захисника України, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Сьогодні, низько вклоняючись, ми завдячуємо нашим мужнім воїнам, які впевнено стоять на стражі рідної землі. Від вашої сили духу та безстрашності залежить мир та спокій у наших домівках, безхмарне майбутнє наших дітей. Під Покровом Пресвятої Богородиці волю і незалежність України споконвіків відстоювали наші прадіди, і нині наш з вами обов'язок - берегти злагоду у родинах та мир в країні. Щиро зичимо вам, шановні захисники України, міцного здоров'я, сімейного затишку, сили й наснаги та впевненості у щасливому майбутньому рідної держави. Нехай Пресвята Богородиця береже усіх нас. З повагою, колектив і вихованці ДНЗ "Казка" №3 Криворізької сільської ради.

Вітання Шилівської філії Добропільського ОЗО з  Днем захисників та захисниць України та Днем українського козацтва.

• Переглядів: 101

14 жовтня День захисників та захисниць України та День українського козацтва. У такий знаменний день Шилівська філія Добропільського ОЗО вітає всіх чоловіків, хлопців, жінок та дівчат, всіх тих, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини.  Вихованці виготовили оберіги - янголятка для наших захисників та захисниць. Ви сильні, стійкі, сміливі та хоробрі. Нехай служба буде спокійною, а життя – яскравим, довгим, а в домі панує тепло, затишок і любов.  Шана і слава захисникам і захисницям Вітчизни, Слава Україні!

До Дня українського козацтва  та Дня захисників і захисниць України

До Дня українського козацтва та Дня захисників і захисниць України

• Переглядів: 104

З метою гідного відзначення подвигу захисників і захисниць України 14 жовтня 2022 року для здобувачів освіти ОЗО "Добропільський ліцей Криворізької сільської ради" був проведений "Урок звитяги". Українські захисники і захисниці стали символом хоробрості, патріотизму й боротьби народу за свободу та незалежність. Їх відданістю та сміливою боротьбою захоплюється кожен українець та цілий світ. Любі захисники і захисниці! Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Низький уклін вам і велика подяка!!!

Привітання сільського голови з нагоди Дня захисників і захисниць України,  Дня Українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці!

• Переглядів: 120

Педагоги та здобувачі освіти  ОЗО «Добропільський ліцей Криворізької сільської ради» долучилися до ІІІ Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин

• Переглядів: 76

3-7 жовтня 2022 року педагоги та здобувачі освіти  ОЗО «Добропільський ліцей Криворізької сільської ради» долучилися до ІІІ Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин, який щорічно відзначають 4 жовтня.

Участь  в обласному конкурсі квіткових композицій та бліц-конкурсу українського патріотичного смайлу до Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва.

Участь в обласному конкурсі квіткових композицій та бліц-конкурсу українського патріотичного смайлу до Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва.

• Переглядів: 99

Здобувачі освіти ОЗО «Добропільський ліцей Криворізької сільської ради» взяли участь в обласному конкурсі квіткових композицій та бліц-конкурсу українського патріотичного смайлу до Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва.

Виставка у бібліотеці ОЗО "Добропільський ліцей Криворізької сільської ради" "Живи і міцній наша юна держава" з нагоди 14 жовтня - Дня українського козацтва та Дня захисників і захисниць України.

• Переглядів: 111

Тематична виставка у бібліотеці ОЗО "Добропільський ліцей Криворізької сільської ради" "Живи і міцній наша юна держава" з нагоди 14 жовтня - Дня українського козацтва та Дня захисників і захисниць України.