Участь гуманітарного відділу у семінарі-нараді

31 травня поточного року у форматі онлайн під головуванням начальника  облдержадміністрації Павла КИРИЛЕНКА відбулися семінар-нарада і засідання колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

До участі в заходах долучилися начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради Лариса Грибаускас та головний спеціаліст відділу Тетяна Стащенко.

Під час онлайн-засідань учасники доповіли про підсумки роботи за 2022 рік, стан розвитку окремих видів спорту у Донецькій області, реалізацію соціального проєкту Президента України «Активні парки – локації здорової України».

Також висвітлено питання організації заходів, спрямованих на підтримку і стимулювання спортсменів та тренерів територіальних громад Донеччини, за участю населення та ВПО, діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл в умовах дії воєнного стану та ін.