Підсумки 2022-2023 навчального року

  • 160

Це був складний навчальний рік, сповнений раптових змін, викликів, невизначеності та втрат. Але попри це освітній процес триває, а наші діти продовжують вчитися та наполегливо здобувати знання.

Удруге в Україні в умовах воєнного стану минув навчальний рік. Завдяки спільним зусиллям педагогічних колективів, батьків та дітей, за підтримки представників структурних підрозділів сільської військової адміністрації, у закладах освіти Криворізької громади проходило дистанційне навчання, забезпечувався зворотній зв’язок між усіма учасниками освітньо-виховного процесу.

31 травня для випускників громади пролунав останній дзвоник.

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє,
що у закладах загальної середньої освіти Криворізької ТГ завершили навчання – 297 учнів (з них: виїхало за кордон – 21, в інші області України – 19 та залишилось у Донецькій області – 257).

У поточному навчальному році 26 школярів громади отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. Свідоцтва про закінчення 9 класу отримали 28 учнів (з яких 2 учениці – з відзнакою). Загальна кількість випускників 4 класів – 31.

Станом на 31 травня 2023 року у закладах дошкільної освіти Криворізької ТГ виховується 71 дитина (на території громади залишається 52, перебуває за кордоном – 10, евакуйовано в інші області –9).

Попереду у випускників складання національного мультипредметного тесту, але вони впевнені, що вже пройшовши такі труднощі, як війна та пандемія, впевнено і з гідністю впораються з черговими викликами.

Варто зазначити, що для участі у проходженні НМТ зареєстровано 13 осіб (з них – 2 знаходяться за кордоном).

Бажаємо випускникам, щоб їхній життєвий шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками! Щиро віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте успішну долю, будете гідними творцями свого життя та справжніми патріотами нашої країни!

Фото без опису