09 березня поточного року в режимі онлайн відбувся воркшоп для сильних жінок та тему: "Мікрополітика та гендер".
Участь в семінарі взяла головний спеціаліст Криворізької сільської ради Стащенко Тетяна. Під час заходу учасники обговорювали питання щодо відносин із владою на містах у гендерному контексті та ділилися особистим досвідом для досягнення успішних цілей.
10 березня 2023 року головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Покровського районного управління Головного управління ДСНС у Донецькій області Подольський Андрій Сергійович провів з учнями 1-9 класів ОЗО «Добропільський ліцей Криворізької сільської ради» та Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів профілактичне онлайн-заняття - Єдиний урок безпеки. Під час зустрічі інспектор нагадав учасникам алгоритм дій під час сигналу «Повітряна тривога», під час артилерійських обстрілів, алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, а також ще раз нагадав про правила безпечної поведінки у побуті та правила пожежної безпеки в осінньо-зимовий період.
Дотримуйтесь правил безпеки та бережіть себе!
Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє: з 25 березня у школярів Криворізької громади розпочнуться весняні канікули, які триватимуть 9 днів. Освітній процес поновиться з 03 квітня 2023р.
Міжнародний жіночий день – одне з родинних свят, яке сповнює наші серця найщирішими, найпрекраснішими почуттями любові й поваги до вас, дорогі наші матері, сестри, дружини, донечки і колегині.
02 березня поточного року за ініціативи департаменту освіти і науки облдержадміністрації відбулась онлайн-нарада з питань профілактики причин вступу підлітків до агресивних молодіжних субкультур. У заході прийняли участь представники ювенальної превенції УПД ГУНП в Донецькій області, Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти , працівники департаменту, керівники органів управління освітою військових адміністрацій, рад територіальних громад.
Під час наради розглядалися наступні питання:
- зона ризиків проявів деструктивної поведінки у підлітків ;
- профілактика причин вступу підлітків до агресивних молодіжних субкультур;
- замовлення підручників для учнів 1 класу;
- опрацювання списків дітей, які залишились у територіальних громадах області.
9 років тому росія розпочала найбільшу з часів Другої світової війни військову агресію в Європі. Грубо порушуючи територіальну цілісність та суверенітет України, російські війська окупували Крим – це було першою частиною російсько-української війни.
21 лютого у м. Київ під головуванням заступниці голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної було проведено роботу відкритої управлінської студії «Подолання викликів і ризиків організації освітнього процесу в умовах воєнного стану». Захід проходив за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) із метою визначення стратегічних кроків для швидкого післявоєнного відновлення, підвищення якості освіти в синхронізації з освітнім простором Європейського Союзу, а також обговорення перспектив реалізації програми великої трансформації «Освіта 4.0: український світанок». Серед учасників – спеціалісти департаментів освіти і науки, начальники управлінь освіти, керівники центрів професійного розвитку педагогічних працівників, спеціальних закладів загальної середньої освіти, закладів професійної та фахової передвищої освіти – усього близько 150 осіб.
Від гуманітарного відділу Криворізької сільської ради взяли участь начальник відділу Грибаускас Лариса Іонасівна та головний спеціаліст відділу Стащенко Тетяна Миколаївна.
У перший день робота управлінської студії відбувалася за трьома діалоговими вікнами у формі панельних дискусій:
- перша дискусія була присвячена нормативно-правовому аспекту функціонування української освіти;
- друга дискусія з теми «Освіта нового покоління» точилася навколо питань цифровізації, перспектив освітньої реформи в умовах воєнного стану та професійного розвитку педагогів;
- третя дискусія відбувалася навколо питань безпеки в закладах освіти. Обговорено особливості створення безпечного освітнього середовища на Донеччині.
На другий день під час діалогового вікна були обговорені питання якості освітньої діяльності ЗЗСО в умовах воєнного стану, зокрема деякі аспекти нормативно-правової бази. Особливу увагу зосереджено на шляхах ефективної підготовки до національного мультипредметного тесту (НМТ) 2023 року в умовах дистанційного навчання.
Після дискусій із зазначених питань учасники працювали по групах над алгоритмом створення моделі функціонування закладів освіти у громадах.