Про Героїв Небесної Сотні, чиє життя було пов’язано з Донеччиною
Герої Небесної Сотні, чиє життя було пов`язано з Донеччиною: Сергій Бондарєв
Герої Небесної Сотні, чиє життя було пов`язано з Донеччиною: Сергій Бондарєв
В бібліотеках громади проходять тематичні виставки До Дня Героїв Небесної Сотні
20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”. Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, відстоюючі права та свободи людини, європейське майбутнє України. Героями Небесної Сотні стали 107 загиблих. Вони різні за віком, статтю, освітою, з різних куточків України та з-за кордону. Серед них були успішні підприємці й пенсіонери. Найстаршому – Іванові Наконечному – виповнилося 82 роки, а наймолодшому – Назарієві Войтовичу – лише 17. Євромайдан увійшов в історію України як символ і взірець жертовності, патріотизму та героїзму. Він укотре підтвердив те, що у найкритичніші та найважливіші періоди нашої історії знайдуться герої, ладні пожертвувати власним життям заради майбутнього України як незалежної демократичної держави. Саме на 20 лютого припадає пік розстрілів Героїв Небесної Сотні у центрі Києва. Цього дня у середмісті столиці загинуло та отримало смертельні поранення 48 осіб. Революція Гідності засвідчила: українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи. У світі Україну почали сприймати як державу з власною самобутністю, історією та гідністю, здатну захистити суверенітет.
Взимку 2022 року Росія почала без пояснень стягувати свої війська до українського кордону. Світові ЗМІ активно писали про можливість військового вторгнення РФ до України. Серед дат, коли це можливо, видання The Sun назвало день 16 лютого 2022 року.
Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Офіційно дата була встановлена в Україні 11 лютого 2004 року указом Президента України на заміну радянському Дню пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.
14 лютого – це не тільки свято закоханих. Це ще й Міжнародний день дарування книг. Він об’єднує всіх, хто любить читати. Цього дня дарують книги друзям та незнайомцям, віддають їх бібліотекам, школам, дитячим будинкам, лікарням чи просто залишають твори друку у людних місцях.
З 06 січня 2023 року , згідно графіка, у Криворізькій ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочав свою роботу освітній консультаційний пункт. Очолює роботу педагог-організатор школи Коврижко Олена Анатоліївна.
Пам`ятаємо всіх, чиї життя забрала війна...
У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та запровадженням воєнного стану особливо важливим питанням є надання допомоги й підтримки багатодітним родинам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям - сиротам, які перебувають на території Криворізької сільської громади.
День пам’яті Героїв битви під Крутами🕯 29 січня 1918 року біля невеличкої станції Крути на Чернігівщині сталась трагедія, яка сколихнула, пробудила всю Україну. У цей день жменька юнаків у нерівному бою віддала своє життя, але відстояла честь України... З метою вшанування пам'яті Героїв Крут в 11 класі Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради була проведена година пам'яті "Під Крутами стояла Україна " та онлайн екскурсія до Меморіального комплексу "Пам'яті Героїв Крут. Подвиг українських юнаків під Крутами навічно залишається символом національної честі, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежність України. З метою вшанування пам'яті Героїв Крут була проведена година пам'яті "Під Крутами стояла Україна ".