День пам’яті жертв Бабиного Яру

• Переглядів: 118

День пам’яті жертв Бабиного Яру Бабин Яр... Страшна трагедія, відлуння якої звучить у жорстоких подіях сучасності. Бабин Яр... Події, які потрібно пам'ятати. Сьогодні в Криворізькій ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведені виховні години "Трагедія Бабиного Яру". Учні пригадали події того часу і вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Участь в онлайн-нараді з питань евакуації багатодітних сімей; підготовки, надання і захисту проєктів програми соціально економічного розвитку на 2023 рік

• Переглядів: 174

Сьогодні, 23.09.2022 року,  відбулася онлайн-нарада  обласного управління з питань молодіжної та сімейної політики під головуванням  Золкіної Л.І. У нараді прийняли участь  представники структурних підрозділів Покровського району. Під час наради розглядались проблемні  питання щодо евакуації багатодітних сімей; підготовки, надання і захисту проєктів програми соціально економічного розвитку на 2023 рік за відповідними напрямками і з дотримання встановлених термінів.

Проведення виховної години " Ми за мир"

• Переглядів: 79

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. В Криворізькій ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено виховні години " Ми за мир" У День Миру бажаємо всім спокою, процвітання і багатства. Миру в усьому – миру в сім’ях, миру в серцях та миру нашій рідній Україні!