Проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи щодо створення безпечних умов перебування в закладах освіти учасників освітнього процесу з урахуванням збройної агресії російської федерації

• Переглядів: 81

Здобувачі освіти 5-9 класів ОЗО «Добропільський ліцей Криворізької сільської ради» та Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів приймають участь у проведенні онлайн-зайнять з основних правил поведінки в умовах небезпеки з метою роз’яснень дітям основних вимог з питань пожежної безпеки, запобігання ризикам, які пов’язані з вибухонебезпечними чи підозрілими предметами, правилами поводження з такими предметами, діями під час сигналу “Повітряна тривога” та дій під час артилерійських обстрілів. При проведенні онлайн занять педагогічні працівники користуються онлайн-курсами “Цивільна безпека та підготовка до надзвичайних ситуацій” та відеоуроками з мінної безпеки “Обережно: міни” на освітній онлайн-платформі з подальшим проходженням тестування. Онлайн зайняття проводяться з урахуванням вимог освітнього процесу  для дітей із  залученням представників ДСНС.

Платформа для об’єднання волонтерських та державних ініціатив з гуманітарної допомоги в час війни – «СпівДія»

• Переглядів: 109

В Україні функціонує  платформа для об’єднання волонтерських та державних ініціатив з гуманітарної допомоги в час війни – «СпівДія» (spivdiia.org.ua).

Участі в онлайн зустрічі молоді Донецької області з народним депутатом України, головою підкомітету з питань лісових ресурсів, біорізноманіття з Юлією Овчинниковою

• Переглядів: 105

28 жовтня 2022 року фахівці гуманітарного відділу Криворізької сільської ради та молодь Криворізької громади доєдналися до  участі в онлайн зустрічі молоді Донецької області з народним депутатом України, головою підкомітету з питань лісових ресурсів, біорізноманіття, природних ландшафтів, об’єктів природно-заповідного фонду та адаптації законодавства України до положень права Європейського Союзу Верховної Ради України, членкинею делегації в ПАРЄ Юлією Овчинниковою.

До Дня 78-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників

• Переглядів: 112

78 річниця Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників

• Переглядів: 107

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько-фашистських загарбників. В цьому році ми святкуємо 78 річницю. Це свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009 року № 836/2009 «з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні». В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів. В ході Другої світової війни 1941–1945 років саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму. З нагоди відзначення цієї визначної дати класні керівники 7-11 класів ОЗО «Добропільський ліцей Криворізької сільської ради» провели тематичні виховні години «Хай вічно горить вогонь пам’яті!», «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні».

Участь у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі- конкурсі мистецтв «УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!»

• Переглядів: 89

Творчі колективи Добропільського сільського Будинку культури прийняли участь у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі- конкурсі мистецтв «УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!». Фестиваль організований Продюсерським центром «КЕЛСІ ГРУП» за підтримки Управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту Первомайської міської ради. За результатами фестивалю маємо відмінні результати : народний самодіяльний колектив вокального співу «Зорянка» зайняв І місце серед вокальних колективів (керівник Зима-Корчомкіна Людмила Анатоліївна), солістка народного самодіяльного колективу, студії естрадного співу «Візит» Кравченко Аліса зайняла І місце у номінації естрадний вокал серед учасників 24-29 років (керівник Корчомкін Сергій Олександрович), солістка народного самодіяльного колективу, студії естрадного співу «Візит» Кулікова Ірина зайняла І місце у номінації естрадний вокал серед учасників від 30 років (керівник Корчомкін Сергій Олександрович), учасниця оформлювального колективу декоративно-прикладного мистецтва «Дивосвіт» Сенік Ольга зайняла І місце  у номінації прикладне мистецтво (керівник Кравченко Надія Георгіївна). Вітаємо переможців! Дякуємо організаторам та журі фестивалю. Всім добра та мирного неба!