Обласне онлайн-свято Останнього дзвоника

Відбулось обласне онлайн-свято Останнього дзвоника

Більше року триває повномасштабна війна в Україні, але українські діти продовжують отримувати знання. Як і завжди, наприкінці навчального року для них пролунає останній дзвоник.

Свято Останнього дзвоника викликає змішані почуття – радість і смуток одночасно. Але це завжди символ нових можливостей та початку майбутніх пригод.

31 травня 2023 року на платформі YouTube відбулось обласне онлайн-свято Останнього дзвоника.

Захід було проведено за ініціативи департаменту освіти і науки облдержадміністрації та обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло КИРИЛЕНКО, який підвів підсумки 2022-2023 навчального року та побажав випускникам успіхів у навчанні
та житті, віри у краще майбутнє.

Участь у святі взяли здобувачі освіти, педагоги, батьки, представники гуманітарного відділу Криворізької сільської ради.