Заклади освіти Криворізької ТГ взяли участь у Всеукраїнському творчому конкурсі до Дня захисту дітей

Вже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей (International Day for Protection of Children) ‒ прекрасне свято радості та надії.

Саме в дітях продовження нашого роду й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зростали здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Дитинство кожної дитини має бути під захистом – захистом прав, здоров’я і життя підростаючого покоління.

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує,
що з 01 травня по 01 червня 2023 року у дистанційній формі проходив Всеукраїнський багатожанровий творчий конкурс «До Дня захисту дітей».

Заклади освіти Криворізької сільської громади взяли активну участь у заході, надіславши організаторам різноманітні за жанром роботи: малюнки, відеоролики, аплікації, вироби декоративно-ужиткового мистецтва та ін.