Весняна екологічна толока в закладах освіти Криворізької громади

Втім, як і кожна велика справа, чистота починається з маленького, а саме – прибирання подвір’я власної навчальної установи.

Вже традиційно навесні кожного року в  закладах освіти Криворізької сільської ради проводиться весняна екологічна толока. Ось і цього весняного дня – 4 травня, вчителі, техперсонал та учні  дружно вийшли на трудовий десант, аби прибрати територію своїх закладів.

Всі працювали енергійно та дружно. Ентузіазм молоді та завзятість зробили свою справу. Адже працювали з користю і для себе, і для рідної школи!

Дякуємо всім, хто взяв участь у весняній толоці. Закликаємо не бути байдужими та дбати про красу і чистоту рідного краю. Пам’ятаймо природа – це наш дім, цінуймо її та бережімо, адже чисте майбутнє в наших руках.