Участь в онлайн-тренінгу «Профілактика емоційного вигорання працівника культури».
Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що нещодавно, на платформі Google Meet відбувся тренінг «Профілактика емоційного вигорання працівника культури».
Захід було проведено комунальною установою культури «Донецький обласний навчально-методичний центр культури», за підтримки управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації.
Участь в онлайн-тренінгу взяли головний спеціаліст гуманітарного відділу Криворізької сільської ради – Тетяна Стащенко та директор Добропільського сільського будинку культури – Надія Кравченко.
Під час заходу учасники обговорили причини виникнення і симптоми емоційного вигорання, а також шляхи подолання зазначеного синдрому в умовах війни.