Криворізька громада,  в якості благодійної допомоги для закладів освіти, отримала сучасні гаджети: сім планшетів Lenovo M10 Plus (зокрема навушники і чохли) та  сім хромбуків Samsung Galaxy Chromebook Go і сумки до них.
Акція відбулася у рамках гуманітарної допомоги Представництва Дитячого Фонду ООН (UNICEF) в Україні.
Сьогодні їх було вручено учням, які особливо потребують оновлення гаджетів для подальшого успішного навчання. Це стало можливим за підтримки Донецької обласної адміністрації і департаменту освіти.
Планшети отримали  учні початкової ланки, а хромбуки –  середньої та старшої ланок.
Гаджети призначені передусім дітям-переселенцям, дітям-сиротам, дітям з багатодітних та малозабезпечених родин.
У цей складний час надзвичайно важливо зробити освітній процес наших дітей комфортним та допомогти отримати їм якісні знання.