Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує

28 квітня, з метою виконання Стратегії розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія», у форматі онлайн було проведено нараду управління культури і туризму облдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів.

Участь у заході взяли фахівці гуманітарного відділу Криворізької сільської ради, які опікуються питаннями розвитку культури і туризму громади.

Під час онлайн-наради було обговорено питання розподілу книжок, наданих для потреб бібліотек територіальних громад Національною бібліотекою України імені Ярослава Мудрого та Національною бібліотекою України для дітей.

Учасники опрацювали організаційні моменти доставки літератури, а також поділилися досвідом поповнення бібліотечних фондів у воєнний час.