На початку нового року проведено обласні онлайн-заходи

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що 03 січня 2024 року у дистанційному форматі відбулися заходи: нарада управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю і робоча зустріч департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації.

До участі в зазначених онлайн-заходах долучилися представники гуманітарного відділу Криворізької сільської ради: начальник відділу –  Лариса Грибаускас, головний спеціаліст відділу – Тетяна Стащенко, відповідальні виконавці – Лілія Сергієнко та Ольга Швець.

Учасниками нарад обговорено такі питання: суспільно-політична ситуація та комунікація з громадськістю, інформування населення, висвітлення діяльності, організація відзначення державних свят і пам’ятних дат, заповнення щомісячного додатку 3 МФУ.