Представники Криворізької СТГ – постійні учасники заходів в рамках Школи лідерства жінок

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує.

У новому році продовжується низка онлайн-зустрічей, ініційованих Громадською спілкою «Жінки в управлінні багатоквартирними будинками» у співпраці з ГО «Смарта».

Січневі вебінари в рамках порядку денного «Жінки, мир, безпека» передбачали обговорення актуальних тем, зокрема:

• прості та ефективні інструменти сталої інформаційної роботи;
  • потенціал теми ВПО для громадського суспільства та окремих громад;
  • конструктивний та коректний акцент в інформаційних матеріалах
    на ролі лідерів ініціатив (органів місцевого самоврядування, ГО, ОСББ) у забезпеченні успішного результату;
  • практичні інструменти співпраці зі ЗМІ, можливості та пропозиції.

Спікерами заходів у форматі онлайн виступили Дмитро Литвиненко, журналіст, співзасновник та координатор «ЖурКомКлубу» та Ярослава Сорокопуд, ґендерна експертка консультаційної програми IFC «Енергоефективність та відповідь на кризу в Україні», психолог.

До участі в зазначених заходах долучилися начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради Лариса Грибаускас, головний спеціаліст відділу Тетяна Стащенко і фахівець відділу Ольга Швець.