ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

• Переглядів: 179

Тільки спільними зусиллями ми зможемо дати відсіч ворогу.

ВАЖЛИВО!

• Переглядів: 157

В Україні – війна. Національний банк України стоїть на фінансовій обороні України.

УВАГА! ДПА ТА ЗНО-2022

• Переглядів: 162

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує.  Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив, що об’єднавши зусилля з Комітетом з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України, освітянською та батьківською спільнотами, виходимо з пропозицією про одноразову зміну алгоритмів щодо державної підсумкової атестації для учнів 11 класу та вступу до закладів вищої освіти України у 2022 році.

Віримо! Знаємо! Зможемо!

• Переглядів: 188

Війна – це один з найперших та найбезглуздіших винаходів людства. Вона жорстока і невблаганна. Війна – це самознищення, це безглуздя, це знецінення людського життя. Після себе вона залишає дітей сиротами, жінок вдовами, чиїхось чоловіків, синів інвалідами, людські мрії нездійсненими, психіку ураженою, вона залишає зруйновані міста, села, порушену екологію та біль: фізичний і моральний.

Безкоштовне навчання від школи "Оптіма"

• Переглядів: 150

У зв’язку з найскладнішою ситуацією багато дітей втратили вільний доступ до навчання. Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що дистанційна школа «Оптіма» відкриває безоплатний доступ до навчальної платформи для всіх дітей, хто має інтернет. Попередньо доступ відкривається на місяць, проте у випадку продовження воєнних дій адміністрація школи продовжить його.

Лінія підтримки дітей, сімей і соцпрацівників

• Переглядів: 201

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що Українська мережа за права дитини спільно з ЮНІСЕФ запускають лінію підтримки дітей, сімей і соціальних працівників.

Організація роботи закладів освіти та культури Криворізької ТГ

• Переглядів: 197

У зв’язку з обставинами в нашій країні, гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє про зміни в роботі навчальних, клубних і бібліотечних закладів Криворізької громади.

Відзначення Міжнародного дня рідної мови в закладах освіти Криворізької ТГ

• Переглядів: 182

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам й наступним поколінням.