Сучасним дітям – сучасне освітнє середовище!

• Переглядів: 181

Відповідно до стандартів Нової української школи, на сучасному етапі основною метою освітньо-виховного процесу є забезпечення цікавого та творчого підходу до навчання, що спрямоване на розвиток різноманітних здібностей дітей.

Порадник «Повноваження ОМС щодо забезпечення якісної освіти»

• Переглядів: 152

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що з метою підтримки органів місцевого самоврядування задля ефективної реалізації їхніх повноважень з питань забезпечення якості освіти на певній території, Державною службою якості освіти України спільно із швейцарсько-українським проектом «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE), розроблено Порадник «Повноваження ОМС щодо забезпечення якісної освіти».

Участь учнів Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів у змаганнях «Веселі старти»

• Переглядів: 181

У грудні поточного року Управлінням фізичної культури та спорту облдержадміністрації разом з Донецьким обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проводився ІІІ (зональний) етап обласних змагань «Веселі старти».

УВАГА! Календар святкових заходів до Нового року та Різдва у Криворізькій громаді

• Переглядів: 250

Наближається Новий 2022 рік та свято Різдва Христового. Для того, щоб весело та яскраво їх зустріти, гуманітарний відділ Криворізької сільської ради пропонує всім охочим відвідати цікаві розважальні заходи та культурно-масові святкування в закладах культури громади. Приєднуйтесь та створіть собі чарівну атмосферу новоріччя!