Участь в онлайн - нараді з питань  підготовки   закладів  освіти  Криворізької  сільської ради до  нового 2022 - 2023  навчального  року

27 липня 2022 року об 11:00 годині під головуванням Криворізького сільського голови Анни Павлової, відбулася  онлайн - нарада з питань  підготовки   закладів  освіти  Криворізької  сільської ради до  нового 2022 - 2023  навчального  року.

В заході  взяли участь: керуюча справами  виконавчого комітету Криворізької сільської ради Лашина Людмила Миколаївна, керівники та представники відділів сільради і  головний фахівець відділу ЦЗ Покровського РУ ГУ ДСНС України у Донецькій області Бернада Олександр Іванович.

За результатами  жвавого обговорення важливих аспектів щодо організації освітнього процесу в умовах воєнного стану, враховуючі Методичні рекомендації Державної служби України з надзвичайних ситуацій, були намічені можливі шляхи вирішення питань по організації роботи комісії з проведення інвентаризації ( уточнення) об’єктів  наявного ФЗСЦЗ.

Захід транслювався онлайн із використанням платформи Google Meet.