УВАГА!

• Переглядів: 265

З метою створення оперативного інформаційно-консультаційного ресурсу  для мешканців громади з питань освіти, культури, молоді, спорту та сім’ї, гуманітарний відділ Криворізької сільської ради нагадує про телефон «гарячої лінії»: 096-02-99-720.

План масових культурно-мистецьких заходів, які планується провести у березні 2022 року на території Криворізької сільської ради

• Переглядів: 273

З метою висвітлення культурних подій на території Криворізької ОТГ та інформування громадськості про заплановані заходи, гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує про проведення різноманітних заходів у березні 2022 року в закладах культури громади, за умови покращення епідемічної ситуації. До уваги мешканців обрядові програми, святкові концерти, виставки, виховні години та ін.

Заплановані заходи в закладах освіти та культури Криворізької громади у березні 2022 року

• Переглядів: 297

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує про заплановані заходи з нагоди відзначення державних свят і пам’ятних дат, які відбудуться у березні 2022 року на території Криворізької ОТГ.

Навчально-методичні посібники для педагогів НУШ

• Переглядів: 231

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що заклади освіти громади отримали навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, які працюють у 1-4 класах.

Сертифікація — інструмент розвитку та самовдосконалення вчителя

• Переглядів: 197

З метою підвищення рівня поінформованості освітян громади, громадськість про особливості проведення сертифікації педагогічних працівників у 2022 році та популяризації іміджу проєкту сертифікації, гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє наступне.

Участь представників гуманітарного відділу Криворізької сільської ради в нараді Покровського району

• Переглядів: 183

З метою забезпечення функціонування та сучасного розвитку сфери культури і туризму, збереження історичної та культурної спадщини для наступних поколінь, формування позитивного іміджу та розвитку туризму,  01 лютого поточного року у місті Покровськ відбулася нарада з керівниками управлінь (відділів, секторів) культури та туризму.

Профорієнтаційна робота в закладах освіти Криворізької громади

• Переглядів: 206

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що за ініціативи Добропільського міського центру зайнятості 01 лютого 2022 року фахівець центру з профорієнтації Вікторія Нижник провела для молоді Криворізької ТГ профорієнтаційний онлайн-захід  «Teen choice або молодь громади за успішне професійне майбутнє».

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами

• Переглядів: 183

29 січня 2022 року в Україні відзначається 104-та річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Реалізація проєкту з капітального ремонту (термомодернізація) будівель ОЗО «Добропільський ліцей Криворізької сільської ради»

• Переглядів: 200

Беззаперечним фактом є те, що школа – живий динамічний організм, який змінюється, розвивається, прогресує. Разючі зміни останніми роками відбуваються у ОЗО «Добропільський ліцей Криворізької сільської ради». Через поважний вік школи, приміщення та комунікації вже застаріли. Тому термомодернізація Добропільського ліцею – нагальна проблема, що постає сьогодні перед Криворізькою громадою. Термомодернізація дозволяє  суттєво осучаснити зовнішній вигляд закладу та підвищити якість повсякденного перебування для всіх учасників освітнього процесу.