Участь учнів Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів у змаганнях «Веселі старти»

• Переглядів: 181

У грудні поточного року Управлінням фізичної культури та спорту облдержадміністрації разом з Донецьким обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проводився ІІІ (зональний) етап обласних змагань «Веселі старти».

УВАГА! Календар святкових заходів до Нового року та Різдва у Криворізькій громаді

• Переглядів: 250

Наближається Новий 2022 рік та свято Різдва Христового. Для того, щоб весело та яскраво їх зустріти, гуманітарний відділ Криворізької сільської ради пропонує всім охочим відвідати цікаві розважальні заходи та культурно-масові святкування в закладах культури громади. Приєднуйтесь та створіть собі чарівну атмосферу новоріччя!

План масових культурно-мистецьких заходів, які планується провести у січні 2022 року на території Криворізької сільської ради

• Переглядів: 344

З метою висвітлення культурних подій на території Криворізької ОТГ та інформування громадськості про заплановані заходи, гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує про проведення різноманітних заходів у січні 2022 року в закладах культури громади, за умови покращення епідемічної ситуації. До уваги мешканців тематичні виставки, свята, програми, виступи, розваги, виховні години та ін.

ДО УВАГИ!

• Переглядів: 220

Адміністрація Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів висловлює щиру вдячність Криворізькій сільській голові Анні Павловій, начальнику гуманітарного відділу Ларисі Грибаускас, депутатському корпусу громади за підвищену увагу до вирішення проблем закладу.

Діти Криворізької громади долучилися до проєкту «Час зимових історій»

• Переглядів: 196

Насичений подіями рік добігає кінця, і настає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю День Святого Миколая сприймають діти, які чекають подарунків та ласощів. Особливо такої уваги потребують пільгові категорії дітей.

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

• Переглядів: 204

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що вже сьогодні на площі села Криворіжжя засяє головна новорічна ялинка громади!