У Криворізькій громаді відбувся мітинг до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

• Переглядів: 258

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що сьогодні, 15 лютого, в селі Добропілля на базі природоохоронної зони «У ЛЕЛЕКИ» відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а також 33-й річниці виводу військ із Афганістану.

День святого Валентина відзначили у Криворізькій громаді

• Переглядів: 175

У День святого Валентина 14 лютого традиційно вітають коханих з романтичним святом і нагадують про свої почуття зворушливими зізнаннями і милими валентинками з теплими романтичними словами та душевними побажаннями.

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

• Переглядів: 178

Чи не на кожне покоління припадає найстрашніше і найбезглуздіше явище у світі – війна. На превеликий жаль, жахлива трагедія не оминула й народжених у 60-х. За десять років афганської війни посивіли до строку не одна юна наречена чи молода дружина. Чекання вибілило скроні батьків і коси матерів. І, здається, навіки пил осів у молодих чубах воїнів-інтернаціоналістів.