План масових культурно-мистецьких заходів, які планується провести у лютому 2022 року на території Криворізької сільської ради

• Переглядів: 269

З метою висвітлення культурних подій на території Криворізької ОТГ та інформування громадськості про заплановані заходи, гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує про проведення різноманітних заходів у лютому 2022 року в закладах культури громади, за умови покращення епідемічної ситуації. До уваги мешканців квести, розважальні програми, тематичні виставки, розваги, кінопокази, бесіди та ін.

Заплановані святкові заходи до Дня Соборності України у Криворізькій громаді

• Переглядів: 244

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що з нагоди відзначення Дня Соборності України в закладах культури та освіти громади відбудуться різноманітні тематичні заходи:

Важливе про ЗНО-2022

• Переглядів: 181

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що:

ДО УВАГИ!

• Переглядів: 198

Шкільне діловодство – справа складна та відповідальна. Складна, бо вимагає ретельного вивчення та врахування в роботі великої кількості документів, що надходять до закладу освіти. Відповідальна, тому що кожний створений запис має відповідати вимогам чинного законодавства.

ВАЖЛИВО!

• Переглядів: 155

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради нагадує, що до 22.01.2022 р. продовжується реєстрація на пробне ЗНО. Останній день оплати – 25 січня 2022 року.

Різдвяна подорож

• Переглядів: 177

З метою організації культурного дозвілля дітей Криворізької сільської територіальної громади, гуманітарним відділом Криворізької сільської ради організовано поїздку учнів в рамках культурно-мистецької акції, яка відбулась 14 січня 2022 року у Мистецькій школі № 1 міста Краматорська Донецької області.

Мінна безпека: правила, які має знати кожен!

• Переглядів: 144

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що заклади освіти Криворізької громади отримали стенди та навчальні посібники «Мінна безпека» у вигляді коміксів, які навчають дітей правилам поведінки в небезпечних ситуаціях, містять цінні поради та інформаційні плакати, що допоможуть підростаючому поколінню краще запам’ятати та засвоїти алгоритм дій у разі виявлення мін та вибухонебезпечних предметів. Зазначені матеріали були надані Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Сучасним дітям – сучасне освітнє середовище!

• Переглядів: 179

Відповідно до стандартів Нової української школи, на сучасному етапі основною метою освітньо-виховного процесу є забезпечення цікавого та творчого підходу до навчання, що спрямоване на розвиток різноманітних здібностей дітей.