Педагогів Криворізької громади привітали з професійним святом

Під час війни наші педагоги успішно долають виклики, які потребують швидких і нестандартних рішень. Водночас, вчителі продовжують забезпечувати якісною освітою наймолодших жителів громади попри усі труднощі.

Тож, напередодні їхнього професійного свята, яке щорічно відзначається у першу неділю жовтня, начальник Криворізької сільської військової адміністрації Анна ЧЕРКАШИНА, начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради Лариса Грибаускас та голова профспілки працівників освіти і науки Світлана Матвієнко привітали освітян Криворізької сільської громади з Днем працівника освіти.

Святковий захід відбувся у форматі онлайн через безпекову ситуацію в області.

За творчий підхід до процесу навчання та виховання, самовіддану й сумлінну працю фахівці освітньої галузі отримали заслужені подяки.

Подарунком для педагогів стали привітання і виступи талановитих учнів місцевих шкіл.