«Учитель не професія, це – доля»: обласне свято до Дня працівників освіти

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що 28 вересня 2023 року у м. Києві відбулися урочистості з Дня працівників освіти.

З вітальним словом до педагогів Донеччини звернувся Ігор Мороз, в.о. голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військової адміністрації: «Донеччині пощастило – у нас багато по-справжньому захоплених своєю справою освітян, чий талант та професійні успіхи є загальновизнаними. Ваші сила духу та готовність працювати в найскладніших обставинах надихають. Ви втілюєте найкращі якості справжніх патріотів і професіоналів. Найголовніше завдання зараз: для учнів – вчитися, для вчителів – вчити. Знаходьте й надалі сили для того, щоб власним прикладом виховувати учнів, підтримувати в них бажання здобувати знання!».

За високі досягнення у професійній діяльності педагогів області нагороджено відзнаками Міністерства освіти і науки України, Донецької облдержадміністрації та департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Нагороди вручали Тетяна Сідашева, директорка департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації, та Тетяна Заморська, голова Донецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Цьогоріч відзнаками Міністерства освіти і науки України нагороджено 30 освітян Донеччини. Серед них – 2 нагрудні знаки «Василь Сухомлинський», 3 нагрудні знаки «Відмінник освіти», 3 Почесні грамоти МОН України, 7 Грамот і 15 Подяк. Нагороди від Донецької облдержадміністрації отримали 33 педагоги, відзнаки департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації – 159 педагогічних працівників.

Упродовж заходу педагогів вітали хореографічні колективи, ансамблі та вокалісти, а саме: «Народний художній колектив» вокальна студія «Heartbeat» Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості, колектив сучасного танцю «Гармонія», вокальний ансамбль «Надія» Донецького Палацу молоді «Юність», керівники вокально-інструментального ансамблю Донецького Палацу молоді «Юність» – Наталії та Антона Бубнових, а також учні закладів загальної середньої освіти та колективи закладів вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області.

До перегляду прямої трансляції свята долучилися представники гуманітарного відділу Криворізької сільської ради та педагоги навчальних закладів громади.

Відеозапис заходу можна переглянути за посиланням: https://youtube.com/live/Wrh3ArDKESE