Представниця Криворізької ТГ взяла участь в обласному біговому челенджі до Дня захисників і захисниць України

  • 77

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що 16 вересня в місті Полтава розпочався біговий челендж «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ», що триватиме до 1 жовтня – Дня захисників і захисниць України.

Старт заходу дав начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик разом із учнями і студентами комунального закладу «Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки».

Організатором челенджу є Біговий клуб «Донеччина». Мета – вшанування мужності та героїзму воїнів, які боронять незалежність і територіальну цілісність України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, популяризації здорового способу життя.

До заходу доєдналася фахівець гуманітарного відділу Криворізької сільської ради – Ольга Швець, яка подолала відстань 2 км. 

До участі в челенджі запрошуються всі мешканці Донецької області (забезпечення безпеки при проведенні заходу покладається особисто на його учасників). Для участі необхідно пробігти будь-яку дистанцію у будь-якому безпечному місці та поділитися своїм біговим досягненням у групі Телеграм-каналу «Біговий клуб «Донеччина», зазначивши населений пункт Донецької області, в якому проживаєте або в який бажаєте повернутися (кількість пробіжок і зазначених населених пунктів не обмежується).

Вітаються бігові досягнення з фото, які розкривають мету челенджу, розміщення їх у соцмережах (Фейсбук, Інстаграм) із зазначенням хештегу #БіговийКлубДонеччина.

3 жовтня організаторами челенджу будуть підведені підсумки
та відзначені:

- територіальні громади, за які пробігли найбільшу кількість кілометрів;

- найкреативніші фото учасників челенджу.

Долучайтесь до спортивного заходу! Віримо у Перемогу!