Відбувся обласний круглий стіл з питань діяльності закладів культури області

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує.

29 вересня 2023 року на платформі Google Meet відбувся круглий стіл «Систематизація діяльності закладів культури Донеччини», який зібрав керівників відділів культури територіальних громад, а також представників закладів культури клубного типу.

До участі в зустрічі доєдналися начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради – Лариса Грибаускас, головний спеціаліст відділу – Тетяна Стащенко і фахівець відділу – Ольга Швець.

Під час заходу було обговорено низку важливих питань щодо організації ефективної роботи до кінця поточного року, поліпшення взаємодії між закладами культури та Донецьким обласним навчально-методичним центром культури, планування на 2024 рік тощо.

Подібні організаційні заходи дають можливість зустрітися, обмінятися корисною інформацією та поділитися позитивним настроєм. Працюємо задля Перемоги!