12 березня у дистанційному форматі проведено обласні заходи

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що 12 березня 2024 року на онлайн-платформі Google Meet відбулися зустрічі з представниками громад області.

На нараді департаменту освіти і науки облдержадміністрації було обговорено питання реалізації Дорожньої карти щодо створення умов для підвищення якості навчання державною мовою та мовами корінних народів і національних меншин (спільнот) у закладах загальної середньої освіти України на 2023-2027 роки, затвердженої наказом МОН України № 178 від 14.02.2024 року.

Під час наради під головуванням заступника начальника облдержадміністрації Олександра Шевченка учасники розглянули окремі питання організації обов'язкової евакуації сімей з дітьми.

Участь у зазначених онлайн-заходах взяли представники гуманітарного відділу Криворізької сільської ради.