Представники громади взяли участь в обласному онлайн-заході

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує.

На початку березня у режимі онлайн відбулася чергова нарада департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації.

З важливими оголошеннями та порадами до керівників органів управління освітою області звернулась директор департаменту
Тетяна Сідашева.

Традиційно модератором зустрічі виступила начальник відділу нормативності та якості дошкільної, загальної середньої освіти департаменту освіти і науки Міра Меломедова.

До участі в заході долучилися начальник гуманітарного відділу Криворізької сільської ради Лариса Грибаускас і фахівець відділу Наталя Верем’єва.

Під час онлайн-години учасники обговорили питання: підготовки та порядку проведення національного мультипредметного тесту в 2024 році, роботи з базами випускників та реєстрами формування замовлень та пакетів документів для виготовлення дублікатів.