Організація роботи закладів освіти та культури Криворізької ТГ

• Переглядів: 173

У зв’язку з обставинами в нашій країні, гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє про зміни в роботі навчальних, клубних і бібліотечних закладів Криворізької громади.

Відзначення Міжнародного дня рідної мови в закладах освіти Криворізької ТГ

• Переглядів: 160

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам й наступним поколінням.

Представники Криворізької ТГ взяли участь в обласних змаганнях з волейболу

• Переглядів: 183

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що 19 лютого 2022 року в м. Селидове на базі Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 відбулися обласні (зональні) змагання з волейболу серед команд сільських і селищних громад.

Поповнення фондів сільських бібліотек Криворізької ТГ

• Переглядів: 218

З метою реалізації прав мешканців Криворізької громади на бібліотечне обслуговування, забезпечення загальної доступності до інформації та культурних цінностей, що збираються, зберігаються і надаються в тимчасове користування бібліотеками, гуманітарний відділ Криворізької сільської ради повідомляє, що протягом 2021-2022 років відпрацьовується питання поповнення фондів сільських бібліотек.

20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні

• Переглядів: 211

20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013-2014 років. Пам’ятний день встановлено указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу й стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні.